Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Axis Communications w nowej siedzibie

Printer Friendly and PDF

axis2 września 2014 r. w Warszawie odbędzie się otwarcie nowej siedziby Axis Communications, światowego lidera rynku sieciowych systemów wizyjnych. Na decyzję utworzenia biura regionalnego odpowiedzialnego za Polskę i kraje bałtyckie wpływ miał przede wszystkim dynamiczny wzrost sprzedaży, a co za tym idzie powiększenie zespołu o nowych specjalistów.

 

 

Axis_biuro_Wwa_500

Z dużą satysfakcją uczestniczę w otwarciu biura Axis w Polsce. To dla mnie znak, że rynek polski prężnie się rozwija i stale wzrasta zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania w dziedzinie nadzoru wizyjnego w tym regionie – powiedziała Anna Forsberg, Regional Director Eastern Europe. Cieszy nas również coraz większa liczba specjalistów uczestniczących w organizowanych przez nas szkoleniach w ramach Axis Communications Academy. Nasza firma od wielu lat kładzie szczególny nacisk na naukę i podnoszenie kwalifikacji zarówno pracowników, jak i partnerów, których traktujemy na równi z członkami zespołu – dodała.

W nowym biurze przy ul. Domaniewskiej znajduje się obecnie główna sala szkoleniowa, w której wiedzę, a także praktyczne doświadczenie związane z wykorzystywaniem najnowszych rozwiązań Axis, zdobywają partnerzy firmy.
Na całym świecie, od momentu utworzenia Axis Communications Academy udział w szkoleniach wzięło ponad 25 tys. specjalistów ds. zabezpieczeń i instalatorów sieciowych systemów wizyjnych – powiedziała Agata Majkucińska, Key Account Manager. – W Polsce przez ostatnie lata bardzo wzrosło zainteresowanie organizowanymi przez nas szkoleniami. W 2013 r. skorzystało z nich ponad 100 osób, a w tym roku odbyło się już piętnaście spotkań i planowanych jest dwanaście kolejnych – dodała.  

Największą popularnością cieszy się Network Video Fundamentals oraz Axis Video Managment Software. Dla profesjonalistów projektujących i tworzących koncepcje sieciowych systemów wizyjnych przygotowane zostały natomiast wykłady i warsztaty Design Network Video Solutions. Podczas wszystkich tych szkoleń, poza wiedzą teoretyczną, szczególny nacisk położony jest na zajęcia praktyczne. Uczestnicy mają możliwość pracy z urządzeniami firmy Axis i dowiadują się jak najefektywniej wykorzystywać ich funkcje oraz budować zaawansowane sieci nadzoru wizyjnego. Udział szkoleniach w Axis Communications Academy oraz podnoszenie kwalifikacji przekłada się na coraz lepsze wyniki sprzedażowe partnerów, jak również zadowolenie klientów. Dodatkowo, przy współpracy z firmą Prometric, opracowany i stworzony został specjalny program certyfikacji Axis, który dostępny jest w 37 krajach na całym świecie.

W otwarciu biura przy ul. Domaniewskiej uczestniczyć będą Anna Forsberg, Regional Director Eastern Europe, Marek Pavlica, Regional Communications Specialist, Central & Eastern Europe oraz pracownicy polskiego oddziału Axis.

Biuro prasowe Axis Communications

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony