Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Oferta pracy - Product Manager systemów CCTV

Printer Friendly and PDF

boschJesteśmy organizacją międzynarodową. Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości produkty: części dla przemysłu motoryzacyjnego, systemy zabezpieczeń, elektronarzędzia, technikę grzewczą. Bezpieczeństwo, wysoka jakość i satysfakcja klienta są dla nas najważniejsze. Te wszystkie aspekty zawdzięczamy naszym pracownikom - to właśnie oni dokładają wszelkich starań, aby produkty marki Bosch były synonimem najwyższej jakości.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko: Product Manager systemów CCTV

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. ST/PM

ZADANIA:
- realizacja planu sprzedaży w zakresie systemów CCTV Bosch,
- rozwój sprzedaży poprzez wyselekcjonowaną grupę partnerów handlowych,
- przygotowanie i realizacja planów dotyczących wprowadzania nowych produktów na rynek polski w oparciu o produkty Bosch CCTV,
- pomoc klientom i partnerom handlowym w rozwiązywaniu kwestii technicznych dotyczących produktów oraz aplikacji realizowanych w oparciu o produkty Bosch,
- raportowanie do centrali odnośnie trendów rynkowych, oczekiwań klientów oraz konkurencji,
- przygotowanie i realizacja szkoleń dla partnerów handlowych oraz klientów.

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki elektroniczne lub związane z branżą systemów zabezpieczeń),
- znajomość profesjonalnych technik sprzedaży i marketingu systemów bezpieczeństwa,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
- odpowiedzialność i zaangażowanie,
- prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu,
- gotowość do odbywania podróży służbowych,
- znajomość rynku oraz doświadczenie w zakresie sprzedaży i marketingu systemów CCTV będą dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie oferty w języku polskim (list motywacyjny, życiorys) na ades: secuirtysystems@pl.bosch.com .

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Bezpośr. inf. Bosch Security Systems

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony