Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Hanwha Techwin Europe inwestuje w obsługę klienta

Printer Friendly and PDF

Hanwha Techwin Europe zapowiada powiększenie swojego zespołu d/s obsługi klienta.


Oprócz ciągłej rozbudowy lokalnych zespołów w całej Europie o nowych inżynierów aplikacyjnych, Hanwha Techwin dokonała szeroko zakrojonej rekrutacji do wielojęzycznego zespołu złożonego z techników i ekspertów ds. logistyki. Zostali oni przeszkoleni tak, aby mogli udzielać zaawansowanego wsparcia dla klientów w zakresie wszystkich produktów dla systemów nadzoru wizyjnego oferowanych przez Hanwha Techwin.

Wiemy, że oferowanie innowacyjnych i bogatych w funkcje kamer, rejestratorów oraz oprogramowania, pozwalających instalatorom i integratorom systemów na wybór optymalnych elementów do realizacji systemów, to za mało – powiedział Bob (H.Y.) Hwang, dyrektor zarządzający Hanwha Techwin Europe. – Chcąc zrealizować nasze plany i osiągnąć pozycję lidera rynkowego musimy oferować wyróżniający nas na tle konkurencji poziom usług wsparcia przedsprzedażowego i posprzedażowego dla naszych klientów. Zaliczamy do tego również efektywne przetwarzanie zamówień, zgłoszeń RMA i realizację napraw, a także infolinię telefoniczną dla klientów poszukujących szybkiej odpowiedzi na pytania techniczne.

Inwestycje jakie podejmuje nasz nowy właściciel oznacza, że będziemy powiększać nasz zespół i zakres oferowanych przez niego usług dla klientów zgodnie z ich oczekiwaniami, tak by współpracować z nimi bliżej. Dokładamy wszelkich starań by poprawiać poziom naszej obsługi klienta w każdym jej aspekcie. W tym celu wszystkie zgłoszenia wsparcia technicznego, procedur RMA i napraw są rejestrowane. Są one kluczowymi wskaźnikami jakie analizujemy w procesie rozwoju produktów, który ma prowadzić do tego, że nasze kamery i rejestratory staną się najbardziej niezawodnymi produktami na rynku.

Obsługa

Obiekt Hanwha Techwin Europe w Holandii stanowi miejsce pracy naszego wielojęzycznego zespołu techników oraz zespołu centrum serwisowego. Dzięki nim jesteśmy w stanie  utrzymać reżim maksymalnie pięciu dni na naprawę urządzeń. Ponadto prowadzimy dla klientów usługę Advanced Replacement, której celem jest obsługa zgłoszeń uszkodzonych urządzeń systemów monitorowania, polegająca na wymianie sprzętu na sprawny w najkrótszym możliwym czasie.

Produkty dla systemów nadzoru wizyjnego produkowane przez Hanwha Techwin dowiodły już swojej niezawodności, a firma oferuje je wraz z pełną trzyletnią gwarancją. Przez pierwszy rok trwania gwarancji do dyspozycji klienta jest usługa Advanced Replacement. Dzięki niej serwis wysyła do klienta sprzęt zastępczy w ciągu 48 godzin od otrzymania zgłoszenia awarii.

Klienci, którzy są uczestnikami Programu Partnerskiego Hanwha Techwin – STEP – mogą skorzystać z procedury Advanced Replacement przez dwa pierwsze lata w ciągu trwania trzyletniej gwarancji na sprzęt.

Logistyka

Obiekt w Holandii jest obecnie również głównym magazynem Hanwha Techiwn w Europie. Pracują w nim eksperci ds. logistki, których zadaniem jest organizacja dostawy zamówionych towarów, obecnych w tym magazynie, do dowolnej lokalizacji w Europie w ciągu trzech dni.

Inwestycje jakie stale czynimy w obsługę klienta pozwalają nam reagować szybko i efektywnie na szerokie spektrum kwestii związanych z obsługą klienta przed sprzedażą i po sprzedaży naszych produktów – powiedział Bob (H.Y.) Hwang. – Nasi partnerzy dystrybucyjni bardzo często muszą dostarczać zamówienia, które nie były w żadnej sposób sygnalizowane lub prognozowane. Dzięki harmonijnej współpracy z zespołem koordynacji produkcji dostarczamy 90% towaru z zamówień dystrybutorów w ciągu zaledwie dwóch tygodni.

Bezpośr. inf. Hanwha Techwin Europe

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony