Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Hanwha Techwin i Oxehealth podjęły współpracę w celu opracowania kamery do monitorowania stanu zdrowia

Printer Friendly and PDF

We współpracy z firmą Oxehealth, która jest producentem oprogramowania, firma Hanwha Techwin, nowy właściciel praw do produkcji urządzeń przeznaczonych do systemów nadzoru wizyjnego firmy Samsung, wprowadziła na rynek innowacyjny system umożliwiający zdalne monitorowanie zdrowia, przeznaczony do stosowania w miejscach sprawowania opieki medycznej.


Partnerstwo technologiczne, jakie ustanowiliśmy z Oxehealth, jest doskonałym przykładem tego, w jaki sposób Hanwha Techwin oferuje innowacyjne rozwiązania przeznaczone do nadzoru wizyjnego, które odpowiadają rzeczywistym potrzebom – powiedział Cheol Kyo Kim, prezydent i dyrektor generalny Hanwha Techwin Co. – Połączenie naszych nagrodzonych wieloma wyróżnieniami kamer Otwartej Platformy Integracji, oferujących niezrównaną jakość obrazu HD, z oprogramowaniem Oxehealth sprawia, że możemy teraz zaoferować użytkownikom rozwiązanie podnoszące poziom bezpieczeństwa.

Kamery marki Samsung doskonale nadają się do współpracy z oprogramowaniem Oxehealth. Dostarczają policji, jednostkom zajmującym się obserwacją psychiatryczną oraz aresztom i więzieniom informacje o przemieszczaniu się, częstości bicia serca i oddechu pacjentów i aresztowanych.

Rozwiązanie to zostało z powodzeniem wykorzystane przez policję oraz zakłady opieki psychiatrycznej w Wielkiej Brytanii. Hanwha Techwin i Oxehealth będą wspólnie promować rozwiązanie umożliwiające szybkie powiadamianie w przypadku nagłych i dramatycznych zmian w fizjologii zatrzymanych.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że staliśmy się partnerem firmy Hanwha Techwin. Tworzy ona wydajne i stabilne rozwiązania, które mogą chronić infrastrukturę krytyczną i być elementami systemów zapewniających wysoki stopień zabezpieczenia. Na pewno będzie w ścisłym gronie naszych najważniejszych partnerów. Chcemy współpracować z zespołem firmy Hanwha Techwin, by wspólnie promować wykorzystywanie wizyjnych systemów do nadzorowania pacjentów i zatrzymanych, a także, już w najbliższej przyszłości, próbować wykorzystać tę technologię w innych sektorach rynku.

Bezpośr. inf. Hanwha Techwin
Opracowanie: Redakcja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony