Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Nowy dyrektor ds. sprzedaży w firmie Videotec

Printer Friendly and PDF

Firma Videotec, czołowy producent urządzeń przeznaczonych do profesjonalnego nadzoru wizyjnego, z przyjemnością informuje o zatrudnieniu Matteo Abrahamsohna na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży w Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Polsce, na Węgrzech, w Czechach i na Słowacji.


Matteo ma duże doświadczenie w sprzedaży uzyskane dzięki 18-letniej pracy w firmach oferujących półprodukty z tytanu i wyposażenie szpitali.

Jestem bardzo zadowolony z rozpoczęcia pracy w firmie Videotec. To będzie nowa przygoda, zawodowe wyzwanie, tak interesujące i ekscytujące jak tutejsze środowisko pracy.
Videotec to firma istniejąca od wielu lat, która dąży do innowacyjności i jakości, w której dba się o personel bardziej niż w jakimkolwiek innym znanym mi miejscu. Jestem gotowy do rozwijania obsługi klientów Videoteca. Wykorzystam swoje doświadczenie, umiejętności i zaangażowanie. Mój oficjalny debiut na targach Security Essen w Niemczech będzie znakomitą okazją do poznania klientów i ich oczekiwań oraz zaoferowania im mojego pełnego wsparcia  – powiedział Abrahamsohn.

Bezpośr. inf. Martina Panighel
Videotec

Tłumaczenie: Paweł Karczmarzyk
Redakcja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony