Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Oferta pracy na stanowisku doradca techniczno-handlowy

Printer Friendly and PDF

HRFormat._200HR Format to firma zajmująca się doradztwem personalnym.

Nasza specjalizacja to rekrutacja pracowników, systemy ocen okresowych pracowników i ocena pracowników.

HRFormat_500

Doświadczenie naszych specjalistów wspieramy testami psychologicznymi, a w ofercie firmy HR Format znajdą Państwo również usługi Assessment Center i Development Center. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy www.hrformat.pl.

W związku z zapotrzebowaniem naszego klienta, dystrybutora elektronicznych systemów ochrony mienia, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy/systemy IP CCTV
Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami firmy,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • wsparcie techniczne dla oferowanych rozwiązań,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej i materiałów marketingowych.

Wymagania:

  • doświadczenie handlowe w zakresie sprzedaży elektronicznych systemów zabezpieczeń lub sprzętu komputerowego, telekomunikacyjnego czy sieciowego,
  • dobra znajomość systemów CCTV i IP CCTV,
  • doświadczenie w zakresie konfiguracji i diagnostyki sieci TCP/IP,
  • wykształcenie techniczne (elektronika, telekomunikacja, informatyka, elektrotechnika, fizyka lub podobne),
  • komunikatywność w kontaktach z klientami,
  • samodzielność w działaniu i w podejmowaniu decyzji,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z literatury technicznej i korespondencję z kontrahentami z zagranicy,
  • umiejętność obsługi pakietu biurowego MS Office/Open Office w zakresie edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego oraz tworzenia prezentacji,
  • prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód osobowy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze etatu na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w zgranym zespole w rozwijającej się firmie,
  • dostęp do najnowszych branżowych rozwiązań technicznych,
  • uczestnictwo w kursach i szkoleniach w celu dalszego pogłębiania wiedzy w zakresie nowych technologii w systemach nadzoru wizyjnego.

CV prosimy przesłać na adres: rekrutacja@hrformat.pl

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez firmę PIOTR KUŹNIAK REKRUTACJE I DORADZTWO PERSONALNE z siedzibą w Luboniu przy ulicy Źródlanej 4/54, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Administratorem danych jest PIOTR KUŹNIAK REKRUTACJE I DORADZTWO PERSONALNE z siedzibą w Luboniu przy ulicy Źródlanej 4/54. Przedmiotowe dane osobowe są zbierane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Ich podanie jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Bezpośr. inf. HR Format

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony