Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Petr Tošner został dyrektorem sprzedaży na Europę Wschodnią w Axis Communications

Printer Friendly and PDF

Firma Axis Communications poinformowała, że Petr Tošner obejmie nowo powstałe stanowisko dyrektora sprzedaży na Europę Wschodnią. Od 2012 roku Tošner pracował w Axis jako menadżer ds. marketingu odpowiedzialny za ten region. Nowe stanowisko obejmie w ramach dynamicznie rozwijającego się zespołu regionalnego.


Nowe stanowisko regionalnego dyrektora sprzedaży powstaje w celu podniesienia jakości pracy naszych stale rosnących zespołów sprzedażowych w krajach Europy Wschodniej, jak również w celu pobudzenia ekspansji cyfrowych serwerów wizyjnych w stosunku do urządzeń analogowych – powiedziała Anna Forsberg, dyrektor regionalny firmy Axis Communications odpowiedzialna za region Europy Wschodniej. – Przez ostatnie cztery lata Petr Tošner udowodnił, że jest utalentowanym menadżerem, skoncentrowanym na skutecznym rozwoju strategii oraz kluczowych obszarów handlowych. Wierzę, że na nowym stanowisku jeszcze lepiej wykorzysta swoje doświadczenie oraz doskonałą znajomość rynków wschodnioeuropejskich.

Petr Tošner związany jest z Axis Communications od 2012 roku, wcześniej pracował w firmach IBM i Microsoft na stanowiskach menadżerskich, gdzie był odpowiedzialny za marketing i sprzedaż. Jest absolwentem Zarządzania w Informatyce na Uniwersytecie Hradec Králové, ponadto ma tytuł MBA brytyjskiego uniwersytetu Warwick Business School. Prywatnie Petr Tošner jest żonaty, ma dwójkę dzieci, a czas wolny poświęca na podróże.

Bezpośr. inf. Axis Communications

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony