Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Zmiany w strukturach sprzedażowych Axis Communications

Printer Friendly and PDF

Firma Axis Communications poinformowała o zmianach w polskim dziale sprzedaży. Agata Majkucińska, która do tej pory zajmowała stanowisko Key Account Managera, awansowała na pozycję Distribution Account Managera w regionie Europy Wschodniej i będzie odpowiedzialna za rozbudowę sieci dystrybucyjnej wśród firm z branży IT i security w Polsce, krajach bałtyckich i na Ukrainie. Równocześnie z początkiem drugiego kwartału 2017 roku do zespołu Axis dołączył Karol Dominiczak, który objął stanowisko Key Account Managera. W Axis zajmował się będzie współpracą z kluczowymi integratorami w Polsce, w szczególności tworzeniem zindywidualizowanych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i kontaktami z klientami końcowymi.

Awans Agaty to naturalny krok dla Axis Communications – przez lata udowodniła swoje najwyższe kompetencje i wiedzę, które teraz będzie mogła wykorzystać rozbudowując naszą sieć dystrybucyjną w całym regionie Europy Wschodniej. Jestem przekonany, że doskonale poradzi sobie z nowymi wyzwaniami i wydatnie przyczyni się do dalszej ekspansji Axis na tych rynkach – powiedział Jakub Kozak, Sales Manager – Poland Ukraine Baltics w Axis Communications. – Niezmiernie cieszę się także z faktu, że dołączył do nas Karol Dominiczak. Jego doświadczenie, znajomość rynku oraz najnowszych trendów branżowych, tak w Polsce, jak i w innych krajach naszego regionu, z pewnością przyniesie wiele korzyści naszym klientom.

Agata Majkucińska związana jest z Axis Communications od 2009 roku. Jako pierwsza osoba zatrudniona przez Axis w Polsce była odpowiedzialna za rozwój biznesu firmy i budowanie kanału partnerskiego. Wcześniej pracowała na stanowiskach menadżerskich po stronie integratora IT w firmie Komtech, gdzie była odpowiedzialna za strategię marketingową, sprzedaż oraz tworzenie kanału partnerskiego firmy. Agata Majkucińska jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie (aktualnie Uniwersytet Ekonomiczny) na kierunku Zarządzanie i Marketing (specjalizacja Zarządzanie Firmą). Prywatnie jest zamężna, ma dwójkę dzieci, a czas wolny poświęca na czytanie i podróże.Karol Dominiczak, który dołączył do Axis Communications, ma ponad jedenastoletnie doświadczenie w branży technologicznej. Ostatnio pracował w IBM, gdzie odpowiadał za kompleksową obsługę klientów z sektora SMB. W zakres jego obowiązków wchodziła sprzedaż zarówno wyposażenia serwerowni, rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, a także systemów wspomagających biznes. Wcześniej związany był z firmą medyczną Grifols, gdzie odpowiadał za uruchomienie działu diagnostycznego oferującego zrobotyzowany system do badania grup krwi.Więcej informacji o firmie Axis można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.axis.com.

Dodatkowe informacje o firmie Axis Communications:
Marek Pavlica, Regional Communications Specialist Eastern Europe, Axis Communications
Telefon: + 42 0 734 319 237, E-mail: marek.pavlica@axis.com

Michał Kwietniewski, Senior Account Manager, PRIMUM Public Relations
Telefon:+ 48 22 6906750, E-mail: m.kwietniewski@primum.pl

Bezpośr. inf. Axis Communications

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony