Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Studia podyplomowe AGH i NODEX

Printer Friendly and PDF

Uprzejmie informujemy, że dobiega końca I edycja studiów podyplomowych Zarządzanie Systemami Bezpieczeństwa Pożarowego oraz Technicznego w Obiektach Budowlanych organizowanych przez Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie oraz Instytut Bezpieczeństwa Pożarowego NODEX w Warszawie.

Głównym celem studiów jest poszerzenie wiedzy i rozwinięcie interdyscyplinarnych umiejętności słuchaczy w obszarze systemów bezpieczeństwa technicznego obiektów budowlanych – ze szczególnym uwzględnieniem zaawansowanych systemów automatyki i bezpieczeństwa pożarowego. Program studiów nie tylko umożliwi uzyskanie lub podniesienie kwalifikacji zawodowych, ale również pozwoli na osiągnięcie sukcesu zawodowego w nowej, potrzebnej rynkowi grupie zawodowej, jaką są niezbędni dzisiaj wysoko wykwalifikowani specjaliści do spraw zarządzania systemami bezpieczeństwa pożarowego i technicznego obiektów budowlanych.


Zajęcia zostały podzielone na dwie części: część dydaktyczną i część praktyczno-warsztatową. Część dydaktyczna – semestr pierwszy studiów, odbyła się w salach wykładowych Wydziału Zarządzania AGH natomiast część praktyczno-warsztatowa – semestr drugi, prowadzona jest w salach laboratoryjnych i ćwiczeniowych Instytutu Bezpieczeństwa Pożarowego NODEX w Warszawie.

W ramach zajęć praktycznych studenci mają niepowtarzalną okazję do zapoznania się z najnowszymi technologiami dostępnymi w branży – bowiem ćwiczenia podczas zajęć warsztatowych prowadzone są z wykorzystaniem urządzeń i systemów kilkunastu czołowych producentów (Partnerzy Technologiczni studiów, na co dzień współpracujący z Instytutem Bezpieczeństwa Pożarowego NODEX).

Pozyskanie wiedzy praktycznej i doświadczenia w zakresie zarządzania, obsługi, podstaw programowania i uruchamiania oraz serwisu elementów krytycznych dla infrastruktury budynków umożliwi słuchaczom osiągnięcie przewagi na rynku pracy.

Więcej informacji o studiach znajdziecie Państwo na stronie http://www.zsbpo.zarz.agh.edu.pl/.

Bezpośr. inf. Janusz Sawicki
IBP Nodex

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony