Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Bosch Systemy Zabezpieczeń zaprezentuje nowości produktowe projektantom systemów niskoprądowych

Printer Friendly and PDF

boschPod hasłem „Bezpieczeństwo pożarowe i systemy ochrony w projektowaniu nowoczesnych obiektów” Bosch zorganizuje tegoroczne spotkanie projektantów systemów niskonapięciowych.

 Konferencja odbędzie się w Centrum Naukowo-Badawczym Ochrony Przeciwpożarowej w Józefowie koło Warszawy w dniach 16-17 października 2014 r.

 

 

Bosch_niskieprady_500

Spotkanie będzie doskonałą okazją do zaprezentowania bogatej oferty produktów i systemów działu Bosch Systemy Zabezpieczeń. Dodatkowo w ramach odrębnych sesji warsztatowych, uczestnicy spotkania będą mogli w praktyce poznać zastosowanie narzędzi wspierających projektowanie systemów bezpieczeństwa.

W części teoretycznej, goście konferencji będą mogli poznać tajniki rozwiązań Bosch Systemy Zabezpieczeń na przykładzie wybranych obiektów referencyjnych, w których zostały zainstalowane systemy bezpieczeństwa i nagłośnieniowe Bosch.

Uczestnicy konferencji w Centrum Naukowo-Badawczym Ochrony Przeciwpożarowej (CNBOP) będą mieli wyjątkową okazję wzięcia udziału w pokazie w Laboratorium Sygnalizacji Alarmu Pożaru i Automatyki Pożarniczej (BA), podczas którego poznają proces wyznaczania charakterystyki głośnika oraz jego palenia do celów certyfikacyjnych.

W spotkaniu wezmą udział wykładowcy z CNBOP, którzy wygłoszą referaty o tematyce związanej z Rozporządzeniem 305/2011 oraz nadchodzącymi zmianami w zakresie oceny wyrobów budowlanych w systemie krajowym.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji. Na zgłoszenia czekamy do 3 października, na stronie www.askallo.com.

Bezpośr. inf. Bosch Systemy Zabezpieczeń

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony