Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Centrum Promocji Informatyki zaprasza do udziału w XXVII Forum Bankowości Elektronicznej

Printer Friendly and PDF

CPI_logo_15027 listopada 2012 roku w Warszawie odbędzie się XXVII Forum Bankowości Elektronicznej „Technologie biometryczne w bankowości – rozwój zastosowań, uwarunkowania technologiczne i prawne”.

Tematy wystąpień związane są zarówno najnowszymi technologiami stosowanymi w biometrii jak również z Case study zrealizowanych w Polsce projektów. Prezentacje związane z projektami dotyczą biometryki w bankowości elektronicznej w Banku Pekao SA i rozwiązań biometrycznych w Banku BPS SA.

Wyczerpująco zostaną omówione również zagadnienia związane z bezpieczeństwem i ochroną danych osobowych w takich rozwiązaniach. Osobny wykład i konsultacje poświęcone będą prawnym aspektom biometrii w instytucjach finansowych.

Agendę uzupełnią prezentacje sponsorów konferencji, przedstawiające najnowsze rozwiązania biometryczne. Prelegenci konferencji to wieloletni praktycy i naukowcy specjalizujący się w zagadnieniach związanych z biometrią. Wśród nich jest prof. dr hab. inż. Krzysztof Ślot z Politechniki Łódzkiej (specjalizuje się m.in. w metodach automatycznego rozpoznawania i biometrii, analizie i przetwarzaniu obrazów oraz sygnałów), doktor habilitowany nauk prawnych Piotr Girdwoyń z Uniwersytetu Warszawskiego (m.in. autor publikacji o prawnych aspektach biometrii), Mariusz Olszewski – Kierownik Projektu Biometria w Banku Polskiej Spółdzielczości.

Szczegółowe informacje: www.cpi-sk.pl.

Organizator: Centrum Promocji Informatyki (CPI)
ul. Międzyborska 50
04-041 Warszawa
tel. 22 870 69 10 (78),
faks 22 870 69 95, e-mail:cpi@cpi.com.pl

Bezpośr. inf. Centrum Promocji Informatyki

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony