Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Jak systemy bezpieczeństwa optymalizują zarządzanie biurowcem?

Printer Friendly and PDF

Unicard_175Firma Unicard została Brązowym Partnerem 12-tego Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych SPIN, które odbędzie się w dniach 11-12.09 2014 w jednym z najciekawszych obiektów hotelowych w Polsce- Hotelu **** Arłamów. Celem SPIN jest tworzenie warunków sprzyjających wymianie wiedzy i doświadczenia pomiędzy projektantami, producentami, dystrybutorami oraz ekspertami. Zainteresowanie tegoroczną imprezą przerosło oczekiwania  samych organizatorów, rejestracja na tą imprezę zakończyła się już w połowie sierpnia.

Unicard_karta_500

Firma UNICARD jest producentem oraz integratorem systemów bezpieczeństwa i automatyki budynkowej. Podczas SPIN-u wystąpi także w roli dostawcy technologii wspierającej rejestrację uczestników i głosowanie na najlepsze stoisko. Na wrześniowej edycji SPIN-u uczestnicy, partnerzy i sponsorzy otrzymają karty zbliżeniowe Mifare 1kB, które będą jednym z istotnych elementów tych procesów.

UNICARD pokaże na swoim stoisku, że kontrola dostępu to nie tylko rozwiązanie do biur czy zakładów przemysłowych, ale także nowoczesne i bezpieczne zarządzanie parkingiem. Zaprezentuje system kontroli dostępu działający na podstawie rozpoznawania tablicy rejestracyjnej. Na stoisku można będzie również oglądnąć krótki film reportażowy z wdrożenia w Jagiellońskim Centrum Innowacji, który pokaże jak zapewnić bezpieczeństwo i zoptymalizować zarządzanie nowoczesnym biurowcem.

Bezpośr. inf. Anna Gagaczowska
UNICARD
Anna.gagaczowska@unicard.pl
www.unicard.pl
kontrolabiznesu.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony