Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Już w kwietniu SECUREX 2012 – zapraszamy

Printer Friendly and PDF

Securex2012_logo_200Co dwa lata Poznań zmienia się w międzynarodową arenę prezentacji najnowszych rozwiązań i technologii w zakresie zabezpieczeń. Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX kierują swoją ofertę do wszystkich zainteresowanych usługami ochrony mienia i informacji, systemami wykrywania i zwalczania przestępczości czy systemami wizyjnego nadzoru (CCTV). Kolejna edycja targów już od 23 do 26 kwietnia 2012 roku.


 

Targi SECUREX to jedyne tak wielkie wydarzenie dla sektora zabezpieczeń w Polsce. Od wielu lat stanowią okazję do zaprezentowania swoich produktów oraz do zapoznania się z kierunkami i trendami rozwoju branży. Przyszłoroczna edycja zlokalizowana zostanie w czterech pawilonach – 7, 7A, 8 i 8A na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Przejrzysty podział ekspozycji na sektory tematyczne ułatwi z pewnością zwiedzającym odnalezienie interesujących ich firm. W jednym z pawilonów zaprezentowana zostanie oferta związana z mechanicznymi systemami zabezpieczeń tj. sejfy, system ochrony zewnętrznej, ochrona bezpośrednia. Na osobnych przestrzeniach znajdą się instalacje służące do wizyjnego zabezpieczania obiektów oraz zabezpieczenia przeciwpożarowe i przeciwpożarowe systemy alarmowe. Pozostałe branże zlokalizowane zostaną w pawilonie czwartym.

Po wiedzę na targi

Targi SECUREX są platformą dla ważnych dyskusji merytorycznych. Bogaty program warsztatów i konferencji z udziałem specjalistów z rynku pozwalają na przeprowadzenie debat na najwyższym poziomie. W ramach przyszłorocznego spotkania odbędą się sprawdzone punkty programu jak Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych czy finał konkursu Polski Mistrz Techniki Alarmowej. Ponadto we współpracy z Komendą Wojewódzką oraz Urzędem Wojewódzkim planowany jest blok konferencji poświęcony bezpieczeństwu muzeów i budowli sakralnych oraz bezpieczeństwu imprez masowych. Organizatorzy przewidują również rozszerzenie tematyki wystawy o seminaria poświęcone bezpieczeństwu IT i IP.

Dlaczego warto zgłosić swój udział?

Organizatorzy zachęcają do zgłaszania udziału w kwietniowym wydarzeniu. Jeszcze do 17 października obowiązują promocyjne ceny najmu powierzchni wystawienniczej. Wszelkie niezbędne informacje można pobrać ze strony internetowej organizatora z zakładki „Informacje dla wystawców”.

Więcej na www.securex.pl.

Bezpośr. inf. Katarzyna Jardanowska
MTP

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony