Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Ogólnopolskie Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy – rejestracja

Printer Friendly and PDF

schrack_seconet_logotyp_200Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, firma Schrack Seconet Polska we współpracy z Partnerami projektu Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego 2013, które odbędą się w dniach 10 – 11 października 2013, informuje o rozpoczęciu procesu rejestracyjnego.

 

Zgodnie z regułą przyjętą przez organizatorów w roku ubiegłym,  spotkanie będzie miało charakter przede wszystkim szkoleniowy. W ciągu dwóch dni specjalistycznych merytorycznych wykładów połączonych z praktycznymi warsztatami, uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zaawansowanych systemów bezpieczeństwa.

Ogólnopolskie Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego Schrack Seconet i Partnerzy odbędą się podobnie jak w ubiegłym roku w Windsor Palace Hotel & Conference Center, Jachranka 75 nad Zalewem Zegrzyńskim k/Warszawy, 05-140 Serock. Początek spotkania zaplanowano na godz. 09:30 (10.10.2013), zakończenie około godziny 17:00 (11.10.2013).

Organizatorzy informują, że rejestracja uczestników odbywa się wyłącznie online – wszystkie szczegóły dotyczące spotkania (zaproszenie, plan merytoryczny, plan warsztatów poszczególnych producentów oraz link do rejestracji online) jest dostępny na stronie www.schrack-seconet.pl oraz na stronach wszystkich Partnerów projektu.

Formularze rejestracyjne będą przyjmowane najpóźniej do dnia 27 września 2013. Zgłoszenia uczestnictwa będą przyjmowane tylko na podstawie czytelnego i kompletnego formularza rejestracyjnego, odesłanego do Schrack Seconet. Liczba miejsc na szkoleniu, jak i liczba miejsc noclegowych ograniczona! O zamknięciu listy organizatorzy poinformują na bieżąco.

Udział w dwudniowych warsztatach zostanie potwierdzony certyfikatem, wystawionym (wspólnie) przez Schrack Seconet Polska oraz wszystkich Partnerów spotkania. Otrzymanie dokumentu z kompletem podpisów wszystkich producentów uzależnione będzie od udziału uczestnika w poszczególnych sesjach szkolenia.

 

Schrack_Informacja-prasowa-09-09-2013-Schrack-Seconet-i-Partnerzy_1xxx_500

Osoba do kontaktu:
Marta Nowak
Marketing Manager
marta.nowak@schrack-seconet.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony