Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Ogólnopolskie Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego Schrack Seconet i Partnerzy - REJESTRACJA

Printer Friendly and PDF

schrack_seconet_logotyp_200Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, firma Schrack Seconet Polska we współpracy z partnerami projektu Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego 2014, które odbędą się w dniach 1 do 2 października 2014, informuje o rozpoczęciu procesu rejestracyjnego.

Zgodnie z regułą przyjętą przez organizatorów w roku ubiegłym, spotkanie będzie miało charakter przede wszystkim szkoleniowy. W ciągu dwóch dni specjalistycznych, merytorycznych wykładów połączonych z praktycznymi warsztatami, uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zaawansowanych systemów bezpieczeństwa.

Ogólnopolskie Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego Schrack Seconet i Partnerzy odbędą się, podobnie jak w latach ubiegłych, w Windsor Palace Hotel & Conference Center (Jachranka 75 nad Zalewem Zegrzyńskim k/Warszawy, 05-140 Serock). Początek spotkania zaplanowano na godz. 09:30 (01.10.2014), zakończenie około godziny 17:00 (02.10.2014).

Organizatorzy informują, że rejestracja uczestników odbywa się wyłącznie online – wszystkie szczegóły dotyczące spotkania (zaproszenie, plan merytoryczny, plan warsztatów poszczególnych producentów oraz link do rejestracji online) jest dostępny na stronie www.schrack-seconet.pl oraz na stronach wszystkich partnerów projektu.

Formularze rejestracyjne będą przyjmowane najpóźniej do dnia 22 września 2014. Zgłoszenia uczestnictwa będą przyjmowane tylko na podstawie czytelnego i kompletnego formularza rejestracyjnego, odesłanego do Schrack Seconet Polska. Liczba miejsc na szkoleniu, jak i liczba miejsc noclegowych ograniczona! O zamknięciu listy organizatorzy poinformują na bieżąco.

Udział w dwudniowych warsztatach zostanie potwierdzony wspólnym certyfikatem, wystawionym przez Schrack Seconet Polska oraz wszystkich partnerów spotkania. Otrzymanie dokumentu z kompletem podpisów wszystkich producentów uzależnione będzie od udziału uczestnika w poszczególnych sesjach szkolenia.

Osoba do kontaktu:
Marta Nowak
marta.nowak@schrack-seconet.pl
Schrack Seconet Polska

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony