Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

PISA na targach Security Essen 2014

Printer Friendly and PDF

pisa_logo125 września 2014 r. na targach Security Essen odbędzie się briefing dla niemieckich firm, którego celem jest zainteresowanie firm z Nadrenii Północnej-Westfalii sytuacją na rynku zabezpieczeń w Polsce, a w szczególności możliwymi polami współpracy przedsiębiorców polskich i niemieckich.

W programie briefingu, będącego zapowiedzią realizowanego w roku przyszłym szerszego projektu współpracy, jest zaplanowane wystąpienie Mirosława Krasnowskiego – prezesa zarządu PISA.

Wspomniany projekt, organizowany przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową na zlecenie NRW International GmbH – instytucji wspierającej firmy z Nadrenii Północnej-Westfalii na rynkach zagranicznych, przewiduje że w dniach 24 - 26 lutego 2015 r. będzie gościć w Warszawie grupa firm z Nadrenii Północnej-Westfalii, reprezentujących branżę zabezpieczeń (SSWiN, SKD, CCTV itp.).

Dla tych firm będą organizowane rozmowy handlowe z firmami polskimi oraz spotkania z przedstawicielami organizacji branżowych, instytucji i urzędów oraz różnych służb.

Bezpośr. inf. PISA

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony