Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Rozwijamy się dzięki zaufaniu

Printer Friendly and PDF

Hanwha Techwin ogłasza swoją pozycję rynkową przed targami IFSEC International 2017 (Stoisko G800).

Dyrektor zarządzający Hanwha Techwin Europe dr Bob (H.Y.) wyjaśnia co kryje się za hasłem „Rozwijamy się dzięki zaufaniu”.

Rozwijamy się dzięki naszym partnerom – dostrzegliśmy możliwość budowania naszego sukcesu w oparciu o naszą sieci dystrybucyjną i o współpracę z partnerami. Szanujemy i doceniamy wartość ich wiedzy oraz ich wkład w tworzenie wydajnej sieci dostaw naszych urządzeń oraz wsparcia dla instalatorów, integratorów systemów i użytkowników końcowych.

Rozwijamy się gwarantując bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni – wzmacniamy partnerską współpracę z podmiotami, które pomagają nam zwiększać bezpieczeństwo sieciowe urządzeń. Chociaż żaden producent nie może zagwarantować 100% bezpieczeństwa to Hanwha Techwin ma program ciągłego monitorowania potencjalnych zagrożeń. Wykonuje testowanie odporności urządzeń tak, aby móc szybko wykryć zagrożenie i równie szybko zareagować na nie.

Rozwijamy się gwarantując wysoką jakość i serwis  – zatrudniamy nowe osoby zwiększając liczebność naszych lokalnych zespołów wsparcia sprzedaży oraz poprawiamy sprawność naszych usług serwisowych. Jednym z przejawów naszego zaufania co do jakości produktów jest nasza usługa Advance Replacement. Jeśli nasz sprzęt zawiedzie w ciągu pierwszego roku jego eksploatacji, to w ciągu 48 godzin od zgłoszenia awarii wysyłamy do klienta urządzenie zastępcze.

Rozwijamy się zapewniając 5-cioletnią gwarancję – nagradzamy zaufanie jakim obdarzają nas uczestnicy Programu Partnerskiego Hanwha Techwin STEP. Partnerom na poziomie srebrnym, złotym i diamentowym uczestniczącym w tym programie oferujemy program rozszerzonej gwarancji.

Pokazy na żywo
Hanwha Techwin na targach IFSEC zamierza zaprezentować – w praktycznych realizacjach – produkowane przez siebie kamery i rejestratory:

  • analogowe kamery Wisenet HD+, które dostarczają obrazy o rozdzielczości Full HD wykorzystując istniejące okablowanie analogowych systemów standardowej rozdzielczości,
  • kamery serii ekonomicznej Wisenet Q oferujące obrazy o rozdzielczościach 2 MP lub 4 MP,
  • kamery serii Wisenet X wyposażone w najmocniejszy procesor jaki kiedykolwiek zastosowano w całej linii kamer sieciowych,
  • kamery serii Wisenet T przeznaczone do pracy w środowiskach z zagrożeniem wybuchowym lub o środowiskowych czynnikach agresywnych,
  • Wisenet P kamery klasy premium oferujące doskonałe obrazy o ultrawysokiej rozdzielczości 4K (12MP),
  • sieciowe rejestratory sprzętowe linii ekonomicznej QRN oraz linii profesjonalnej XRN. Zastępują one bardzo popularne wśród instalatorów i integratorów systemów rejestratory starszej serii SRN.

Zbyt często odwiedzającym targi prezentuje się wcześniej zarejestrowane, a następnie wymuskane nagrania działania kamer w instalacjach telewizji dozorowej – powiedział Tim Biddulph, Head of Product and Solutions w Hanwha Techwin Europe.

Na naszym stoisku G800 mamy zamiar wykonywać prawdziwe prezentacje naszych produktów i demonstrować korzyści, jakie płyną z zastosowania naszych rozwiązań. Będzie wśród nich nasz zaawansowany WDR i technika wspomagania kompresji WiseStream – oba rozwiązania opracowane przez Hanwha Techwin. Pokażemy, jak współdziałają one z naszym najnowszym pakietem oprogramowania Smart Security Manager (SSM) w wersji 2.0. Będziemy również prezentować nasze nowe rozwiązania dla systemów kontroli dostępu, zarządzania zdarzeniami drogowymi, rozpoznawania tablic rejestracyjnych (ANPR), zliczania osób, generowania map ciepła, rozpoznawania twarzy i analityki sygnałów audio.

Koreańskie dziedzictwo
Hanwha Techwin jest dumna z tego, że reprezentuje koreański styl projektowania i rozwoju produktów i rozwiązań. Zespół Hanwha Techwin z niecierpliwością czeka na swoich obecnych i potencjalnych klientów w miejscu spotkań biznesowych w centrum swojego stoiska na targach IFSEC, w którym będzie można również degustować niektóre z przysmaków koreańskiej kuchni.

Targi IFSEC International 2016 odbędą się w dniach 20 – 22 czerwca w EXCEL London.

Bezpośr. inf. Hanwha Techwin Europe
www.hanwha-security.eu

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony