Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Samsung Techwin zaprasza na IFSEC – stoisko G800

Printer Friendly and PDF

samsung_logoSamsung Techwin na targach IFSEC International 2014 zaprezentuje nowe rozwiązania w dziedzinie sieciowych systemów nadzoru wizyjnego. Przedstawione zostaną pewne funkcje, które w najnowszych kamerach sieciowych Samsung z procesorem WiseNetIII nie wymagają przeprowadzania jakichkolwiek czynności konfiguracyjnych, a w sieciowych rejestratorach wizyjnych korzystają z mechanizmu plug & play, co w istotny sposób zmienia podejście do wizyjnych systemów dozorowych.

 

Samsung_SNB-7004_500

SNB-7004

Wszystkie modele kamer sieciowych o rozdzielczości 1.3MP, 2MP i 3MP jakie zbudowaliśmy w oparciu o procesor WiseNetIII są niezwykle proste w instalacji oraz konfiguracji i mogą współpracować z rejestratorami sieciowymi Samsung Techwin – powiedziała Joanne Herman, Marketing Manager w dziale systemów zabezpieczeń Samsung Techwin Europe. – Wierzymy, że możliwości jakie oferuje procesor DSP WiseNetIII będą miały duży wpływ na rynek systemów dozoru wizyjnego i przyczynią się do znacznego wzrostu obrotów u partnerów biznesowych, instalatorów i integratorów systemów.

Procesor DSP WiseNetIII opracowany przez Samsung Techwin umożliwia użytkownikom wybór możliwie najlepszego połączenia funkcji analizy treści obrazu z funkcjami dostępnymi w systemie zarządzania obrazem (VMS).

Samsung_SND-7084R_500

SND-7084R

Odpowiednia aranżacja stoiska wystawienniczego Samsung Techwin ma za zadanie ułatwić naszym gościom wybór określonych modeli kamer stacjonarnych, obrotowych oraz rejestratorów, by możliwie najlepiej dostosować te urządzenia do przewidywanych warunków pracy i do postawionych przed nimi zadań. Dodatkowo będzie można się zapoznać z działaniem i wykorzystaniem funkcji analizy treści obrazu oraz zaawansowanych opcji systemów VMS. Stoisko zostało podzielone na strefy w których prezentowane są rozwiązania przeznaczone dla poszczególnych rynków – handlu detalicznego, lotnisk, banków i transportu. W każdym miejscu goście będą mogli zapoznać się z urządzeniami i dobrać sprzęt potrzebny do realizacji indywidualnych projektów. Będzie również dostępna strefa o roboczej nazwie „Zero Konfiguracji”, w której będzie można własnoręcznie sprawdzić jak łatwy w konfiguracji jest oferowany przez nas sprzęt.

Samsung_SNO-7084R_500

 

SNO-7084R

Na targach IFSEC International 2014, które odbędą się w Londynie, w ExCeL London w dniach 17-19 czerwca firma Samsung Techwin będzie zajmowała stoisko G800.

Profesjonalne produkty do systemów zabezpieczeń Samsung są łatwo dostępne w całej Europie w rozległej sieci dystrybucyjnej. Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres poczty elektronicznej t.kowalewski@samsung.com lub telefonując na numer +44 (0)1932 82 6700.

Bezpośr. inf. Samsung Techwin Europe, Poland

Opracowanie: Redakcja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony