Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Security Essen 2014 - zapraszamy

Printer Friendly and PDF

essen2014_200Niemcy, Essen, 23-26 września br.

 

Security Essen to wiodące na świecie targi bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej. W tym roku ponad 1000 wystawców w 12 halach wystawowych na obszarze obejmującym 85000 metrów kwadratowych zaprezentuje swoje produkty. To również okazja do wymiany doświadczeń. Więcej informacji na temat targów można znaleźć na: www.security-essen.de.

Będąc na targach koniecznie odwiedź następujące stoiska:

  • MOBOTIX | Hala 1.0, stoisko 408, wejście główne Messe Süd

To możliwość wygrania kamery termowizyjnej i uczestnictwa w  światowej premierze nowej kamery hemisferycznej i25, łączącej wysoką jakość z bardzo dobrą ceną.

  • HeiTel, ADPRO, FastTrace by Xtralis | Hala 2.0, stoisko 309

Obejrzyj nowe czujki ADPRO PIR PRO-E przeznaczone do ochrony obwodowej, działające na bardzo dalekich odległościach, np. 220 m oraz FastTrace 2/2E ADPRO Xtralis z nową funkcją SmokeTrace zapewniającą wizualną weryfikację zagrożenia pożarowego w czasie rzeczywistym. Uczestnicz również w prezentacji możliwości Centrum Monitorowania Alarmów.

  • Cameramanager by Panasonic | Hala 2.0, stoisko 322

Zwróć uwagę na CLVR, czyli pierwszą na świecie, dostępną na żądanie i bez konieczności konfiguracji, usługę analizy wideo w chmurze. Premierze CLVR towarzyszy również wprowadzenie na rynek nowej kamery IP do zastosowań w chmurze.

  • FLIR Systems | Hala 2.0, stoisko 408

Jeśli lubisz zawody Formuły 1, to koniecznie odwiedź stoisko FLIR Systems i zobacz samochód wyścigowy Formuły 1 wyposażony w kamery termowizyjne marki FLIR. Przekonaj się osobiście jak termowizja wspiera zespół Infiniti Red Bull Racing.

To tylko niektóre rozwiązania, które będzie można zobaczyć na targach Security Essen. Dla tych z Państwa, którzy nie będą w nich uczestniczyć, przygotujemy specjalną relację.

Bezpośr. inf.  Linc Polska

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony