Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń Securex (23-26.04.2018 r.)

Printer Friendly and PDF

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń Securex to stabilna i silna marka branżowa, a dzięki rynkowemu uznaniu jest doskonałą areną, na której odbywają się najważniejsze konferencje oraz wydarzenia skierowane do konkretnych grup odbiorców. Targi te odbywają się w cyklu dwuletnim – zawsze w latach parzystych. Podczas edycji 2016 to właśnie na targach Securex odbyło się pierwsze w historii Forum Bezpieczeństwa Społeczności Lokalnych, które organizator przygotował we współpracy z policją. Forum zyskało tak duże uznanie, że pomimo iż w latach nieparzystych targi Securex nie są organizowane to II Forum odbyło się 10 kwietnia 2017 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Organizatorami wydarzenia byli: Komenda Wojewódzka Policji Wielkopolskiej, Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Securex ewoluuje i jest aktywny również w latach nieparzystych. Z pewnością III Forum odbędzie podczas targów w 2018 roku.


Poprzednia edycja w liczbach

W ubiegłym roku, podczas 21. Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń Securex, dla zwiedzających udostępniona została ekspozycja najlepszej oferty rynkowej. W jednym miejscu i czasie, w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich, obecnych było niemal 300 firm, do których tłumnie dotarli profesjonalni zwiedzający. Udostępniono ponad 150 nowości z całego świata oraz przestrzenie specjalne, na których tętniło intensywne życie branżowe. Równolegle z wystawą odbyły się seminaria, konferencje i debaty.

Warto zarezerwować czas na Securex 2018

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń Securex odbędzie się w dniach 23-26.04.2018 roku w Poznaniu. Już dziś warto ten termin wpisać do kalendarza. Organizatorzy serdecznie zapraszają wystawców. Już od kilku miesięcy zgłaszają się firmy, które wiedzą, że Międzynarodowe Targi Poznańskie zapewniają promocję marek i produktów na długo przed oficjalnym rozpoczęciem targów. Najniższe ceny za wynajem powierzchni obowiązują do 22 września 2017 roku. Zatem kolejna 22. edycja Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń Securex już rośnie w siłę! To w Poznaniu w dniach 23-26.04. będzie bić serce całej branży zabezpieczeń. Zaprezentowana będzie największa ekspozycja produktów, a program wydarzeń będzie obejmował zagadnienia od zabezpieczeń mechanicznych po rozwiązania informatyczne, systemowe, inteligentnego zarządzania itd.

Bezpośr. inf. Maria Kowalska
MTP

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony