Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Współpraca CMA (Automonitoring) z LKW WALTER Internationale Transportorganisation

Printer Friendly and PDF

Zakończył się proces integracji Satelitarnego Systemu Monitorowania Pojazdów, oferowanego przez CMA z systemami wykorzystywanymi przez LKW WALTER.

Firma LKW WALTER Internationale Transportorganisation – potentat na rynku spedycji międzynarodowej w Europie – rekomenduje Automonitoring GPS współpracującym z nią firmom przewozowym.


Automonitoring podlega nieustannemu rozwojowi i oprócz tak poważnych zadań jak integracje wzbogaca się również o możliwość wykonywania zdjęć systemowych przez miniaturową kamerę VGA. Transmisja obrazu realizowana jest w postaci „stop klatek” – zdjęć, które poddane są kompresji JPEG. Zdjęcia poprzez pozycjoner C1 przesyłane są do systemu Automonitoring. Przy żądaniu wykonania zdjęcia możliwe jest określenie jego rozmiaru: 320x240 lub 640x480. Kamerka przeznaczona jest do zastosowania: wewnątrz kabiny kierowcy, wewnątrz przestrzeni ładunkowej a także na zewnątrz pojazdu (po zastosowaniu specjalnej obudowy).

Zastosowanie:
  • wykonywanie zdjęć wnętrza kabiny pojazdu, przestrzeni ładunkowej lub otoczenia pojazdu (droga przed lub za pojazdem),
  • weryfikacja obecności osób w kabinie kierowcy lub przestrzeni ładunkowej pojazdu,
  • bankowozy,
  • autobusy komunikacji miejskiej,
  • busy,
  • monitoring pracy pojazdów specjalistycznych takich jak: wozy asenizacyjne przedsiębiorstw wodociągowych, pługi, solarko-piaskarki, zamiatarki itp.

Magdalena Kalinowska
Centrum Monitorowania Alarmów

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony