Pobierz najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich dla VENO i POLON 6000

Printer Friendly and PDF

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych nagród na polskim rynku, o najdłuższej, ponad trzydziestoletniej tradycji. Do konkursu o Złoty Medal MTP rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, w skład którego wchodzą wybitni specjaliści, poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie.

W tym roku Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP na targach SECUREX uznał, że dwa produkty z naszej oferty zasługują na to najwyższe wyróżnienie:

Oprogramowanie VENO do wizualizacji i integracji systemów zabezpieczenia mienia
Sterowanie systemami ochrony przeciwpożarowej, wizyjnymi systemami dozorowymi, systemami alarmowymi i kontroli dostępu innymi systemami zabezpieczającymi za pomocą jednego programu nadzorczego VENO, pozwala podejmować trafne decyzje szybciej i unikać konsekwencji fałszywych alarmów. Umożliwia również tworzenie zaawansowanych scenariuszy zdarzeń typu akcja-reakcja oraz pracę z jednym interfejsem dla wszystkich systemów. Oznacza to, iż uzyskuje się kompletny obraz sytuacji w chronionym obiekcie.

System sygnalizacji pożarowej POLON 6000
System POLON 6000 umożliwia szybkie wykrycie i sygnalizowanie pożaru, precyzyjne wskazanie miejsca jego powstania, wysterowanie przeciwpożarowych urządzeń alarmowych i zabezpieczających, przekazanie informacji do właściwych służb interwencyjnych. Tworzą go nowe centrale o architekturze rozproszonej i nowe elementy liniowe serii 6000 (czujki pożarowe, sygnalizatory akustyczne itd.), uzupełnione o niektóre elementy serii 4000 ze zmienionym oprogramowaniem.

Uroczyste wręczenie Złotych Medali MTP nastąpi podczas Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX 2016, które odbędą się w dniach 25 – 28.04. br. w Poznaniu.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach (Pawilon 7A, stoisko nr 20).

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa i zaprezentować innowacyjność nagrodzonych produktów.

Bezpośr. inf. AAT HOLDING

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony