Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Komunikat organizacyjny IV Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych’2014

Printer Friendly and PDF

MPISA_2014_175Eliminacje IV Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych zostały zakończone!

 
W dniu 10 kwietnia 2014 r. od godz. 10.45 w Parku Mistrzostw usytuowanym w najnowszym pawilonie 8A Międzynarodowych Targów Poznańskich obserwować będziemy zmagania finalistów o tytuł Mistrza Polski’2014.

Ponad dwadzieścia dwuosobowych zespołów zmagało się z zadaniami testowymi sprawdzającymi wiedzę niezbędną do profesjonalnego wykonywania usług instalowania, konserwacji i serwisowania urządzeń systemów alarmowych.

Organizatorzy mistrzostw postawili przed każdym z biorących udział w eliminacjach 171 pytań i 513 odpowiedzi. Zawodnicy indywidualnie udzielali odpowiedzi na pytania pracując na wynik końcowy swojego zespołu. Ocena zespołu była sumą ocen indywidualnych.

Tegoroczne eliminacje zostały wzbogacone zadaniami testowymi o charakterze produktowym, opracowanymi przez Partnerów Technicznych Mistrzostw (C&C Partners, CIAS, Nedap, Robert Bosch, Samsung Techwin, SATEL, Siemens).

Do finału zakwalifikowano siedem zespołów z najlepszymi wynikami. Jeden zespół uzyskał status rezerwowego.

Zwycięzcą eliminacji został zespół firmy MR SYSTEM Marek Lipowski z Warszawy, w składzie: Arkadiusz Kępka, Sebastian Stefanowski.

Kolejne miejsca i start w finale IV MPISA’2014 zapewniły sobie:

MICROSYSTEM Sp. z o.o. z Sopot w składzie: Leszek Hennig, Jacek Zieliński;
MR SYSTEM Marek Lipowski z Warszawy, w składzie: Mariusz Joachimczuk, Mariusz Rakowski;
Agencja Solid Security Sp. z o.o. z Olsztyna, w składzie: Paweł Daniszewski, Piotr Podlaski;
Qumak S.A. z Warszawy, w składzie: Tomasz Krajewski, Radosław Matwiejczuk;
Agencja Solid Security Sp. z o.o. ze Szczecina, w składzie: Jarosław Lester, Daniel Zamłyński;
ATREM S.A. ze Złotnik, w składzie: Adam Dukat, Robert Krysiak.

Indywidualnie najlepszy wynik w eliminacjach uzyskał Sebastian Stefanowski z firmy MR SYSTEM Marek Lipowski z Warszawy.

Zespołem pozostającym w rezerwie jest:
MR SYSTEM Marek Lipowski z Warszawy, w składzie: Łukasz Dorman, Marek Kordiukiewicz.

Tytułu Mistrza Polski bronić będzie zespół Agencji Solid Security z Olsztyna, w składzie: Paweł Daniszewski, Piotr Podlaski.

Gratulujemy finalistom i życzymy powodzenia w finałach. Gratulujemy pozostałym zespołom, które – mimo niewielkiej różnicy w wynikach – zakończyły rywalizację na etapie eliminacji.
Gratulujemy wszystkim za wykazaną gotowość sprawdzenia swojej wiedzy i poddania jej ocenie. Dziękujemy i zapraszamy za dwa lata.

Wyrażamy słowa podziękowania i szacunku wszystkim firmom, które zgłosiły zespoły do udziału w eliminacjach.

W finale mistrzostw zespoły zmierzą się z siedmioma zadaniami praktycznymi – konkurencjami organizowanymi przez Partnerów Technicznych Mistrzostw, a także z zadaniem dodatkowym przygotowanym przez eksperta PISA.

Znane są urządzenia i rozwiązania Partnerów PISA, które zostaną wykorzystane w konkurencjach finałowych IV MPISA: C&C Partners – centrala alarmowa AlphaVision, CIAS – ogrodzenie SIOUX, Nedap – system kontroli dostępu AEOS, Robert Bosch – centrala alarmowa AMAX4000, Samsung Techwin – kamera sieciowa WiseNet III, SATEL – centrala INTEGRA, Siemens – centrala Cerberus PRO.

Szczegółowe opisy i warunki wykonania zadań zostaną udostępnione finalistom podczas odprawy technicznej pół godziny przed rozpoczęciem rywalizacji na scenie Parku Mistrzostw.

Obserwatorom finałowych zmagań instalatorów i wszystkim zainteresowanym prezentowanymi w finałach urządzeniami i technologiami liderów rynku zabezpieczeń technicznych, życzymy wielu wrażeń i miłego pobytu w Parku IV Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych’2014.

Bezpośr. inf. Henryk Dąbrowski
dyrektor IV MPISA

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony