Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Projekt BMS 2017 – zapraszamy na drugą edycję ogólnopolskiego spotkania praktyków zarządzania inteligentnymi budynkami i zintegrowanej automatyki budynkowej

Printer Friendly and PDF

18-19 października 2017 w Hotelu Lamberton & Conference, Ołtarzew koło Warszawy, odbędzie się druga ogólnopolska konferencja Projekt BMS 2017. Po sukcesie, jaki odniosła pierwsza edycja wydarzenia w 2016 roku, firma Lockus kontynuuje i rozwija inicjatywę Projekt BMS. „Miejsce spotkań, na które czekała branża inteligentnych rozwiązań i automatyki budynkowej”, „Forum pozwalające na konfrontację opinii i poszukiwanie najlepszych rozwiązań”, „Tego potrzeba branży!” – to tylko nieliczne z opinii, którymi podzielili się uczestnicy pierwszej edycji konferencji.


Tematyka wydarzenia obejmuje najnowsze trendy i kompleksowe rozwiązania służące do integracji, monitorowania, sterowania, kontroli oraz optymalizacji pracy instalacji i urządzeń technicznych w budynkach. Konferencja umożliwia prowadzenie dyskusji o nowościach w branży i perspektywach zastosowań systemów na polskim rynku, w tym sposobach na zwiększenie efektywności budynków. Wydarzenie Projekt BMS skierowane jest do decydentów reprezentujących firmy o profilu integrator, instalator oraz facility i Energy management, służby techniczne i zarządców nieruchomością.

W trakcie dwóch dni przedstawiciele branży przekrojowo zaprezentują informacje o nowinkach technicznych w zakresie systemów automatyki budynkowej i technice zarządzania budynkami. Do dyspozycji uczestników będzie dostępna część ekspozycyjna umożliwiająca prezentację sprzętu oraz indywidualne konsultacje. Swoją wiedzą w trakcie wykładów i debaty podzielą się również eksperci branżowi oraz przedstawiciele instytucji branżowych. Wieczorny bankiet i część integracyjna zaowocują nawiązaniem kontaktów, które mogą w przyszłości przełożyć się na efektywną współpracę z obecnymi i potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.projektbms.pl.

Zobacz podsumowanie Projekt BMS 2016: http://bit.ly/2rc237i.

Zobacz reportaż filmowy z Projekt BMS: http://bit.ly/2f0HVP8.

Kontakt:
Edyta Marek
emarek@lockus.pl
Lockus
www.projektbms.pl, www.facebook.com/projektbms

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony