Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Z nami jesteś bezpieczny

Printer Friendly and PDF

Boon Edam jest godnym zaufania producentem i kreatorem bezpiecznych, estetycznych, wysokiej klasy urządzeń  zabezpieczających wejścia.

W zmieniającym się świecie zabezpieczenie wrażliwych obszarów budynków, podobnie jak bezpieczeństwo osób korzystających z tych zabezpieczeń, musi być zagwarantowane. Boon Edam stał się liderem, kreując trendy w branży zabezpieczeń wejść. Zabezpieczenia te stosuje się w celu zarządzania ruchem osób wewnątrz i wokół budynków. Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań, które są komfortowe dla użytkowników oraz zapewniają odpowiedni poziom zabezpieczenia, nie stanowiąc równocześnie bariery dla osób z nich korzystających. Oferujemy drzwi i portale zabezpieczające, bramki szybkie oraz standardowe, kołowroty wysokie oraz drzwi obrotowe.

Specjaliści z firmy Boon Edam przez trzy lata badali nawyki i zachowania ludzi przemieszczających się pieszo, a także konsultowali się z architektami, zarządcami budynków oraz najemcami w celu lepszego zrozumienia, jakie są ich oczekiwania i obawy w związku z zastosowaniem szybkich bramek do kontroli dostępu. Na podstawie analizy zebranych danych stworzyli od podstaw całkowicie nowy produkt. Narodziła się nowa generacja szybkich bramek do kontroli dostępu Speedline Lifeline – innowacyjny i wyrafinowany technicznie nowy system zarządzania dostępem łączący wizualną atrakcyjność z funkcjonalnością. Urządzenia z serii Speedlane Lifeline wyglądają estetycznie i mają znakomite cechy użytkowe. Zapewniają interaktywność oraz łatwe i intuicyjne użytkowanie. Dostępne są trzy rodzaje bramek Speedlane Lifeline – otwarta, przesuwna oraz rozwierana. 

Bramki są w stanie zweryfikować uprawnienia do dostępu więcej niż jednej osoby jednocześnie. Mogą wykrywać próby przejścia osoby nieuprawnionej wraz z osobą uprawnioną (piggybacking) lub za osobą uprawnioną (tailgating) – nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Najwyższy poziom zabezpieczenia w tej kategorii produktów zapewniają drzwi obrotowe Tourlock 180+ 90, przez które mogą przechodzić jednocześnie osoby poruszające się w przeciwnych kierunkach. Maty kontaktowe, systemy wagowe i zestawy czujników są przykładami elementów wyposażenia zapewniających maksymalną niezawodność, wydajność i pewność działania.

Nasze wysokie kołowroty są prostymi urządzeniami, które można stosować również wewnątrz budynków w celu zabezpieczenia przejść i kontrolowania dostępu. Turnlock 250 ma solidną i prostą konstrukcję, pracuje niezawodnie i ma estetyczny wygląd. Trzy obrotowe skrzydła są wykonane z grubych, przejrzystych elementów z poliwęglanu. Turnlock 150 jest bardziej odporny na warunki atmosferyczne i skutecznie zabezpieczy wejścia dla pracowników. Jest wykonany z anodowanych profili aluminiowych. Idealnie sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Nasze zakłady produkcyjne ulokowane są w Holandii, Chinach oraz w USA. Mamy dwadzieścia oddziałów w Europie, Azji i w obydwu Amerykach oraz dystrybutorów w ponad 55 krajach. Nasze produkty są zgodne z aktualnymi trendami wzorniczymi. W zależności od indywidualnych potrzeb mogą być wyeksponowane albo harmonijnie wtopione w otoczenie. Uczyniliśmy naszą misją spełnianie Państwa oczekiwań. Dotyczy to działania urządzeń, ich wyglądu, a także ich instalacji i konserwacji. Określcie swoje wymagania dotyczące poziomu zabezpieczenia i budżet, a my zaproponujemy unikatowe rozwiązanie, które będzie dostosowane do danego wejścia. Normy, regulacje i technologia ewoluują, dlatego trzeba ciągle nadążać za zmianami. Możliwość modernizacji naszego sprzętu sprawia, że wejście będzie zawsze zapewniało odpowiedni poziom zabezpieczenia i będzie zgodne z aktualnymi normami.

Więcej informacji na temat firmy i naszych produktów znajduje się na stronie www.boonedam.com/securex2016.

Royal Boon Edam International
info@boonedam.com

Opracowanie: Redakcja

Zabezpieczenia 2/2016

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony