
Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji Cryptocon, która odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia w Warszawie.
Celem konferencji jest przedstawienie najnowszych rozwiązań w zakresie kryptografii i kryptoanalizy. Wpływ tej dziedziny na nasze życie zwiększa się z dnia na dzień – tematy poufności danych, polityki bezpieczeństwa czy anonimowości komunikacji stale się aktualizują.
Na konferencję zapraszamy osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo informatyczne, osób decydujących o wdrażanych systemach, pełnomocników zarządów ds. bezpieczeństwa, teoretyków bezpieczeństwa IT (kadry naukowej) oraz wszystkich zainteresowanych problematyką kryptologii.
Cryptocon 2008 oznacza osiem interesujących wykładów, podczas których swoją wiedzą podzielą się z państwem wysokiej klasy specjaliści m.in. Aleksander Witllin, Włodzimierz Chocianowicz, Arkadiusz Orłowski oraz Michał Trojnara.
Udzielamy 10% zniżki dla:
- uczestników poprzedniej edycji,
- grup powyżej dwóch osób.
Więcej informacji:
www.cryptocon.net
Rejestracja:
www.cryptocon.net
Bezpośr. inf. Software-Konferencje