Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

ADI Global Distribution nowym partnerem Axis Communications

Printer Friendly and PDF

axisAxis Communications rozszerza współpracę z ADI Global Distribution. Firma stanie się nowym dystrybutorem produktów i rozwiązań marki Axis w Polsce.

Inwestycje w kanał partnerski, rozwój działalności na polskim rynku oraz coraz większa oferta produktów i usług skłoniło Axis Communications do podjęcia współpracy z nowym dystrybutorem. ADI Global Distribution, obecne na światowym rynku zabezpieczeń od 50 lat, to naturalny partner dzięki któremu Axis Communications może jeszcze silniej zaznaczyć swój wiodący udział w rynku nadzoru wizyjnego w Polsce i przyczynić się do dalszego popularyzowania rozwiązań wykorzystujących protokół IP.

ADI-Global-Logo_new-2011male_200Z firmą ADI współpracujemy już z powodzeniem na innych rynkach, między innymi w Szwecji, Czechach czy na Słowacji. Duży rozwój rynku sieciowego nadzoru wizyjnego w Polsce i związane z nim intensywne rozszerzanie kanału sprzedaży skłoniły nas do zwiększenia sieci naszych dystrybutorów. Umowa z ADI, jednym z największych dystrybutorów systemów zabezpieczeń, jest prostą konsekwencją naszej strategii. Dzięki niej, w znacznej mierze zwiększy się dostępność produktów i rozwiązań Axis na tak ważnym rynku jak Polska – powiedział Daniel Lesisz, Distribution Channel Manager CEE w Axis Communications.

ADI Global Distribution oferuje swoim klientom pełną gamę systemów zabezpieczeń, pomoc ekspertów działu technicznego i grupę przedstawicieli techniczno-handlowych. Dzięki temu jest w stanie tworzyć spersonalizowane rozwiązania, teraz także w oparciu o rozwiązania i produkty Axis Communications, w każdym segmencie rynku telewizji dozorowej.

Podpisanie umowy z Axis Communications wzmocni pozycję ADI Polska w segmencie rozwiązań zaawansowanych, jak również rozszerzy ofertę produktów w kanale dystrybucyjnym, co potwierdza strategię jednoczesnego rozwoju sprzedaży dystrybucyjnej i projektowej naszej firmy – powiedział Tomasz Kowalewski, Managing Director ADI Poland.

Axis Communications pracuje już na polskim rynku z następującymi dystrybutorami: Anixter Polska, Arpol i Videor

Więcej informacji na temat firmy i rozwiązań Axis udziela:
Agata Majkucińska
Axis Communications
agata.majkucinska@axis.com

Kontakt dla prasy w Polsce:
Krzysztof Pietrzak
Grayling Poland
krzysztof.pietrzak@grayling.com

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony