Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Akademia HDCVI – źródło informacji dla partnerów firmy Dahua

Printer Friendly and PDF

HDCVI-Academy_logo_200HDCVI jest skrótem pochodzącym od słów High Definition Composite Video Interface. Interfejs HDCVI jest wykorzystywany do analogowej transmisji zespolonego sygnału wizyjnego. Informacje dotyczące akademii HDCVI można znaleźć na oficjalnej stronie firmy Dahua.

Akademia HDCVI stanowi źródło informacji oraz forum internetowe, w którym osoby zainteresowane techniką analogowej transmisji obrazów telewizyjnych o wysokiej rozdzielczości mogą się wymienić opiniami i uwagami.

Na stronie internetowej www.dahuasecurity.com można znaleźć aktualne informacje na temat HDCVI, w tym nowinki techniczne, informacje na temat nowych produktów, a także informacje zamieszczane na otwartym forum dyskusyjnym. Wszystkie te informacje można wykorzystać w celach marketingowych, dla wyjaśnienia korzyści wynikających ze stosowania HDCVI i przekonania odbiorców do coraz szerszego stosowania tej technologii.

Jesteśmy gotowi do współpracy z profesjonalistami promującymi technologię HDCVI na światowym rynku telewizji dozorowej, staramy się wyjaśniać dostawcom, instalatorom i integratorom systemów a także użytkownikom końcowym, jakie korzyści wynikają ze stosowania urządzeń HDCVI – powiedział Tim Shen, dyrektor handlowy firmy Dahua Technology. – Akademia HDCVI jest portalem przeznaczonym dla naszych partnerów, gdzie znajdą oni rzetelne informacje na temat najtańszych produktów, sposobu ich instalacji i wykorzystania. W ten sposób nasi partnerzy zyskają wiedzę i szczegółowe informacje na temat HDCVI.

Zarejestrowani członkowie Akademii HDCVI mają dostęp do dodatkowych informacji, mogą pobierać materiały informacyjne i instrukcje, takie jak Biała Księga HDCVI, opis SDK, wyniki testów, broszury reklamowe, a także uzyskają dostęp do forum dyskusyjnego. Akademii HDCVI powierzono rolę edukacyjną. W obecnych czasach, gdy na rynku telewizyjnych systemów dozorowych dominuje technologia HD, Akademia HDCVI ma promować najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie.

Poniżej zamieszczamy podstawowe informacje dotyczące HDCVI zaś osoby zainteresowane szczegółowymi danymi zapraszamy na stronę www.dahuasecurity.com.

Interfejs HDCVI umożliwia transmisję analogowego, zespolonego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego. Dzięki temu możliwa jest transmisja obrazów o rozdzielczości HD na znaczne odległości z zachowaniem niskich kosztów instalacji.

Z zastosowania HDCVI wynikają z tego następujące korzyści:

  • stworzona jest nowa, łatwa w realizacji metoda budowy systemów wizyjnych pracujących w standardzie HD (108op i 720p) z wykorzystaniem konwencjonalnych technik analogowych,
  • transmisja może być prowadzona na dużym dystansie (odległość 500 metrów z wykorzystaniem standardowego kabla koncentrycznego o impedancji falowej 75 Ω),
  • podczas transmisji nie występuje opóźnienie oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu,
  • za pośrednictwem jednego kabla koncentrycznego  transmitowane są trzy sygnały: wizyjny, dźwiękowy i sterujący.


Bezpośrednia informacja JoJo Li
Dahua Technology

Tłumaczenie: Redakcja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony