Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Beniamin Krasicki managerem na czas kryzysu

Printer Friendly and PDF

city_security_175_logoW gronie managerów na czas kryzysu znalazł się prezes Grupy City SecurityBeniamin Krasicki. Osoby uhonorowane przez tygodnik Wprost tym wyróżnieniem to ci managerowie, którzy w trudnych czasach, i to z sukcesem, biorą odpowiedzialność i sprawy w swoje ręce.

 

 

 

City_Security_Wprost_500

Wyróżnienie dla Beniamina Krasickiego to przede wszystkim potwierdzenie, że kierowana przez niego grupa rozwija się we właściwy sposób w trudniejszych dla gospodarki czasach i jest zarządzana zgodnie z przyjętą wcześniej strategią. – Bardzo cieszę się, że praca City Security została doceniona przez prestiżowy tygodnik i spotkała się z uznaniem ekspertów. Będziemy dalej kontynuować przyjętą przez nas drogę, podwyższając standardy i wyznaczając nowe trendy na polskim rynku – powiedział Beniamin Krasicki.

City_Security_Dyplom_500

Spółki należące do City Security zajmują się ochroną mienia i osób. Konsekwentnie rozwijają się organicznie, stając się najbardziej znaczącymi na polskim rynku tych usług. City Security – pod względem chronionych przez siebie obiektów – nie ustępuje już największym firmom działającym na tym rynku w Polsce. Firma – jako jedna z nielicznych z tej branży – zainwestowała też za granicą. Od kilku lat świadczy swoje usługi klientom z sektora publicznego i prywatnego na Ukrainie i w Rosji. I pod tym względem Grupa nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Interesują ją też bowiem inne kraje naszego regionu.

Ranking managerów na czas kryzysu powstał na podstawie sondażu przeprowadzonego na przełomie maja i czerwca bieżącego roku. Głosowali w nim doświadczeni menedżerowie, obserwatorzy rynku z różnych branż. Oprócz Beniamina Krasickiego wyróżnieni zostali m.in. Herbert Wirth – prezes KGHM, Andrzej Arendarski – prezes Krajowej Izby Gospodarczej i Ryszard Grobelny – prezydent Poznania. Listę wyróżnionych ogłoszono 24 czerwca na uroczystej gali w siedzibie Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych.

Bezpośr. inf. City Security

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony