Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

MAS i ENAI podpisały umowę o sprzedaży i dystrybucji na terenie Europy

Printer Friendly and PDF

ENEI_Logo_175MAS, dostawca oprogramowania do automatyzacji zabezpieczeń, i ENAI, dostawca centrów automatyzacji sterowni i alarmowych centrów odbiorczych, podpisały wzajemne porozumienie o sprzedaży i dystrybucji oprogramowania do automatyzacji nadzorowania alarmowych centrów odbiorczych MASterMind na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

 

 
mas_logo_143Platforma programowa do profesjonalnego monitorowania MAStermind zapewnia możliwość konsolidacji i integracji wielu systemów bezpieczeństwa, w tym systemów antywłamaniowych, cyfrowych systemów telewizji dozorowej, systemów wykrywania pożaru i systemów mobilnych. Wdrożona w czołowych stacjach monitorowania i firmach z listy Fortune 500 na całym świecie, MASterMind charakteryzuje się automatyczną redundancją, sprawdzoną niezawodnością, skalowalnością i dużą mocą przetwarzania.

Firma MAS należy do UTC Climate, Controls & Security, firmy z grupy United Technologies Corp. (na terenie Polski działa firma z tej samej grupy, UTC Fire & Security Polska).
ENAI jest czołowym dostawcą systemów monitorowania alarmów na europejskim rynku zabezpieczeń. Oprogramowanie monitorujące ENAI i wieloprotokołowe odbiorniki RX-8000 sprawdziły się ze względu na prostotę użytkowania, skalowalność, wydajność i niezawodność.

Więcej informacji na temat MAS znajdziecie na stronie www.MASmonitoring.com. Informację na temat ENAI można znaleźć na stronie www.ENAI.eu.

Bezpośr. inf. Stijn van der Heijden
ENAI

Tłumaczenie: Redakcja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony