Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Nowa odsłona strony internetowej firmy UNICARD

Printer Friendly and PDF

Unicard_175Firma UNICARD uruchomiła w listopadzie 2013 nową odsłonę swojej strony internetowej. Nowy serwis przedstawia kluczowe systemy wdrażane przez firmę: od kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy przez systemy biletowe i parkingowe, aż do najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów niskoprądowych. Dla zobrazowania działania systemów kontroli dostępu czy parkingowych zostały udostępnione filmy wyjaśniające ich działanie.

UNICARD_Nowa_www_500

Zgodnie z zasadą: „nikt nie przedstawi lepiej działania systemu niż jego użytkownik”, uruchomiona została sekcja CASE STUDIES. W tej części strony można przeczytać jak działają systemy u klientów UNICARDU i co sami klienci sądzą o nich. Pomocna w szukaniu opisów wdrożonych systemów np. rejestracji czasu pracy, biletowych czy kontroli dostępu jest znajdująca się w tej sekcji wyszukiwarka.

Ważnym tematem, któremu poświęcono dużo czasu i uwagi przy budowaniu witryny są PRODUKTY. Znajdują się tam opisy urządzeń, kart i oprogramowania, ich parametry techniczne i materiały reklamowe. Każdy produkt można także obejrzeć obracając go o 360 st. dzięki zamieszczonym zdjęciom w technologii 3D. Produkty zostały przyporządkowane do konkretnych zastosowań/rozwiązań: biletowe, kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, parkingowe i niskoprądowe, a także grup i producentów. Pozwoliło to na stworzenie zaawansowanej wyszukiwarki produktów.

UNICARD działa w dwóch obszarach biznesowych kierując swoją ofertę i know how bezpośrednio do klientów biznesowych lub przez autoryzowanych Partnerów. Klienci biznesowi wywodzą się z różnych branż: produkcyjnej, administracji samorządowej, służby zdrowia czy inwestorów budynków biurowych i galerii handlowych, dlatego każda oferta poprzedzona jest wnikliwą analizą potrzeb każdego klienta.

Dla projektantów, partnerów i generalnych wykonawców została uruchomiona sekcja POBIERZ, gdzie po zalogowaniu są dostępne instrukcje, cenniki i projekty CAD.

Nowa strona umożliwia także interakcję z jej użytkownikami poprzez newsletter, formularze kontaktowe, a także media społecznościowe. W AKTUALNOŚCIACH znajdą Państwo informację o nowych rozwiązaniach i produktach, a także imprezach branżowych i wydarzeniach z życia firmy UNICARD.

Udanego surfowania!
www.unicard.pl.

Bezpośr. inf. Anna Gagaczowska
UNICARD
Anna.gagaczowska@unicard.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony