Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Nowa strona internetowa firmy Optex

Printer Friendly and PDF

Optex-LOGO-CMYK_200Na początku lutego br. wystartowała nowa strona internetowa polskiego oddziału firmy Optex. Odświeżono wygląd strony oraz jej zawartość.

 

 

Optex_New-Web-Page_500

Stylistyka strony charakteryzuje się nowoczesnym układem graficznym, spójnym ze stylistyką korporacyjną grupy Optex, oraz wysoką funkcjonalnością serwisu ułatwiającą dostęp do materiałów o produktach i ofercie firmy.

W istotny sposób zmieniono katalogowanie produktów, dzięki czemu w łatwy i dostępny sposób można uzyskać pełną informację o produkcie, jego charakterystyce, dostępnych akcesoriach oraz pobrać niezbędną dokumentację. Grupy produktowe zostały podzielone na obszary zastosowań, co znacznie skraca poszukiwanie odpowiedniego urządzenia.

Wyodrębniono:

  • ochronę obwodową – poświęconą głownie barierom podczerwieni,
  • ochronę zewnętrzną – z rozwiązaniami dla strefy podejścia do obiektu,
  • ochronę wewnętrzną – z czujkami wewnętrznymi.

Oddzielną, dedykowaną stronę stanowi serwis poświęcony produktom REDWALL.

O wiele łatwiej teraz pobrać dokumentację, która została skatalogowana i pogrupowana w bardzo jasny i przystępny sposób. Odpowiednie dokumenty są dostępne również na stronach poszczególnych produktów.

Poza kompendium wiedzy na temat naszych urządzeń na stronie znajdują się informacje na temat innych działów firmy Optex oraz bardzo szczegółowa informacja na temat sieci dystrybucji w na terenie naszego kraju oraz głównych dystrybutorów w krajach ościennych.

W prawym górnym rogu znajdą państwo praktyczną wyszukiwarkę treści oraz linki do innych serwisów internetowych zawierających treści związane z firmą Optex.

Strona jest dostępna w dwu językach: polskim i angielskim.

Zapraszamy stronę www.optex.com.pl

Bezpośr. inf. Jarosław Gibas
Optex Security

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony