Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Nowy menadżer d/s marketingu w firmie Samsung

Printer Friendly and PDF

samsung_logoDominic Jones został mianowany na stanowisko European Marketing Manager w dziale profesjonalnych zabezpieczeń firmy Samsung Techwin Europe.

 

 

 

Samsung_Dominic-Jones_500

 

Dotychczas Dominic Jones pełnił funkcję dyrektora marketingu w firmie Sanyo Sales and Marketing Europe, gdzie był odpowiedzialny za promocję kamer Full HD, a także projektorów LCD oraz elektronicznych produktów konsumenckich tej marki.

Komentując tę nominację, Dominic Jones, który będzie podlegał dyrektorowi sprzedaży i marketingu Gary’emu Rowdenen’owi, powiedział: – Cieszę się, że mam możliwość poprowadzić jeden z najefektywniejszych zespołów w branży zabezpieczeń elektronicznych. Dla firmy Samsung to niezwykle interesujący okres, w którym koncentrujemy się na promowaniu filozofii Smarter Security. Polega ona na udostępnieniu klientom narzędzi, dzięki którym mogą oni łatwo udoskonalać system analogowy wprowadzając rozwiązania wykorzystujące sieć IP w najdogodniejszy dla swojej firmy sposób. Jesteśmy teraz mocno zaangażowani w przygotowania do targów IFSEC 2012, które będą doskonałą platformą do rozpowszechnienia naszej pozytywnej i wybiegającej w przyszłość idei. Wkrótce uruchomimy także wielojęzyczny serwis internetowy, aby zapewnić klientom z całej Europy dostęp do wszelkich informacji potrzebnych do określenia specyfikacji lub zarekomendowania odpowiedniego rozwiązania z zakresu zabezpieczeń marki Samsung.

Zachęcamy także do odwiedzenia strony internetowej www.samsungsecurity.com lub bezpośredniego kontaktu z obsługą marketingu:

Bezpośr. inf. David Solomons
DRS Marketing
david@drsmarketing.co.uk

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony