Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Samsung mianował dyrektora sprzedaży i marketingu

Printer Friendly and PDF

samsung_logoGary Rowden został mianowany na stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w Samsung Techwin Europe Ltd.

 

 

 

Samsung_Gary-Rowden_350

Gary Rowden, który ostatnio był dyrektorem sprzedaży w firmie Anixter International (dystrybutor IP), od ponad 20 lat pracuje w branży zabezpieczeń elektronicznych, zarówno dla firm produkcyjnych, jak i dystrybucyjnych.

Cieszy nas fakt, że mogliśmy zatrudnić Gary’ego na kierowniczym stanowisku w naszych europejskich zespołach sprzedaży i marketingu – powiedział Johan Park, dyrektor zarządzający w Samsung Techwin Europe. – Jesteśmy zdecydowani budować odnoszącą sukcesy europejską firmę, a w szczególności wzmacniać i pozycjonować rozwiązania IP z zakresu zabezpieczeń, a także konsumencki rynek w tej branży. Zdolności kierownicze Gary’ego oraz jego wiedza z zakresu metod promocji i wsparcia rozwiązań sieciowych będzie nieoceniona dla osiągnięcia tych celów.

Filozofię Smarter Security firmy Samsung odzwierciedla asortyment produktów, które daje klientom elastyczność w wyborze najlepszych, gotowych rozwiązań. Umożliwia ona klientom łatwą migrację systemu z wersji analogowej do rozwiązań IP w sposób najlepszy dla prowadzonej przez nich działalności. Kluczowym celem od roku 2012 jest udowodnienie instalatorom, integratorom systemów, projektantom oraz użytkownikom końcowym, że wybierając urządzenia IP marki Samsung, otrzymają sprzęt w pełni spełniający ich oczekiwania, a nawet je przewyższający. Jednocześnie cała gama konsumenckich produktów z zakresu bezpieczeństwa, w tym urządzenia do monitoringu dzieci oraz wkrótce wprowadzane inteligentne kamery domowe, przedefiniowują sposób wykorzystania sprzętu wizyjnego w domach prywatnych.

Jestem niezwykle podekscytowany możliwością pracy z kolegami z działów sprzedaży w całej Europie, aby przewidzieć kolejne etapy rozwoju Samsunga na rynku zabezpieczeń. Obecnie Samsung oferuje pełną gamę rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa wykorzystujących technologię IP, od kamer do rejestratorów i przełączników sieciowych, dlatego też jest w stanie zaoferować zintegrowaną sprzedaż „przy jednym okienku” koniecznych urządzeń dla większości projektów – powiedział Gary Rowden. – Naszym celem jest efektywna komunikacja z klientami, którzy dzięki odpowiednim poradom i wskazówkom będą mogli bez obaw stanąć twarzą w twarz z tą rzeczywiście fascynującą technologią, oferującą tak wiele korzyści, w tym szansę pełnego wykorzystania możliwości najnowszych megapikselowych kamer HD.

Gary będzie pracować w europejskiej centrali Samsung Techwin Europe w Chertsey, a kontaktować się z nim można pod numerem telefonu: +44 (0) 1932 45 5308 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: gary.rowden@samsung.com.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z lokalnymi, certyfikowanymi dystrybutorami firmy Samsung w Polsce oraz bezpośrednimi przedstawicielami firmy pod nr tel. w Polsce: 22 20 50 777. Można także wysłać wiadomość e-mail na adres STEsecurity@samsung.com lub zadzwonić pod numer +44 (0)1932 45 5308.

Zachęcamy także do odwiedzenia strony internetowej www.samsungsecurity.com lub bezpośredniego kontaktu z obsługą marketingu:

Bezpośr. inf. David Solomons
DRS Marketing
david@drsmarketing.co.uk

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony