Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Samsung mianował Jonasa Anderssona na stanowisko Senior Vice President ds. Planowania produktów i marketingu strategicznego

Printer Friendly and PDF

samsung_logoJonas Andersson został mianowany na stanowisko Senior Vice President ds. planowania produktów i marketingu strategicznego w dziale rozwiązań bezpieczeństwa Samsung Techwin.

 

 

Samsung_Jonas-Andersson_350

Jonas Andersson, który dołączył do Samsung Techwin 14 stycznia 2013, ostatnie 18 lat spędził w Axis Communications, gdzie pełnił szereg kierowniczych stanowisk m.in. był Dyrektorem ds. Zarządzania Produktami i Rozwiązaniami Video, a przez ostatnie pięć lat był Dyrektorem ds. Rozwoju. Jonas Andersson od listopada 2008 roku był również przewodniczącym komitetu kierowniczego ONVIF (Open Network Video Interface Forum).

Komentując tą nową, ważną zmianę, Hansoo Jung, Senior Vice President Samsung Techwin, powiedział: – Jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc zatrudnić kogoś tak znanego, jak Jonas Andersson na tym bardzo ważnym stanowisku. Jego duża wiedza o rozwiązaniach wykorzystujących sieć IP oraz niezwykłe strategiczne zrozumienie rynkowych możliwości, będzie miało dla nas ogromną wartość, ponieważ chcemy budować naszą pozycję na sukcesie, jaki dotychczas osiągnęliśmy. Jako przewodniczący komitetu kierującego ONVIF, Jonas odegrał, wraz z innymi jego członkami, kluczową rolę w adoptowaniu wizyjnych rozwiązań sieciowych na rynku zabezpieczeń i zapewnianiu wzajemnej kompatybilności między produktami wizyjnymi niezależnie od ich wytwórcy. Samsung Techwin bierze za cel realizację obu tych zadań. Leżą one u podstaw naszej zasady Smart Security, która ma zapewnić klientom działającym na rynku zabezpieczeń IP oraz samemu rynkowi maksymalne wykorzystanie środków zainwestowanych w rozwiązania nadzoru wizyjnego.

Dewiza Smart Security znajduje odbicie w produktach, jakie Samsung posiada w swojej ofercie. Pozwala ona klientom na wybór najlepszego rozwiązania do wykonania stojącego przed nimi zadania. Umożliwia to klientom łatwą modernizację analogowych systemów wizyjnych i ich przekształcenie w systemy sieciowe w sposób najbardziej dla nich korzystny. Zadaniem na 2013 i dalszą przyszłość jest wskazywać instalatorom, integratorom i klientom końcowym, jak dokonywać doboru sprzętu sieciowego Samsung tak, by byli oni pewni, że spełni on lub nawet przekroczy ich oczekiwania. W tym samym czasie poszerzony został zakres produktów Samsunga dla rynku konsumenckiego, wśród których oferowany jest np. zestaw do nadzoru niemowląt, a wkrótce będą także dostępne domowe smart-kamery, co zmieni sposób wykorzystania urządzeń wizyjnych przez ludzi w ich własnych domach.

Jonas uzyskał dyplom magistra elektrotechniki oraz ukończył studia zarządzania biznesowego (MBA). Komentując swoje zatrudnienie Jonas powiedział: – Spędziłem ostatnie dziesięć lat pracując dla jednego z wiodących producentów urządzeń IP i jestem bardzo zadowolony, że mogę kontynuować swoją karierę zajmując to stanowisko w firmie Samsung Techwin. Chcę wnieść wkład w wysiłki młodego zespołu inżynierów oraz specjalistów sprzedaży i marketingu, którzy wykonali wspaniałą pracę w ciągu kilku ostatnich lat wprowadzając nowe produkty i technologie, które spowodowały, że Samsung Techwin zyskał miano lidera tego rynku.

Bezpośr. inf. David Solomons
DRS Marketing
david@drsmarketing.co.uk

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony