Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Videotec powołał menadżera do spraw marketingu

Printer Friendly and PDF

Videotec_nowe_logo_101Videotec, światowy lider w dziedzinie produkcji urządzeń wykorzystywanych w systemach CCTV, powołał Alessandro Franchiniego na stanowisko Menadżera do spraw Marketingu i Komunikacji z Klientami.

Videotec_Alessandro-Franchini_350

Alessandro Franchini będzie kierował zespołem marketingowym w celu dalszej poprawy relacji biznesowych z klientami i partnerami firmy Videotec na obszarze całego świata. Alessandro ma ugruntowaną wiedzę na temat systemów bezpieczeństwa, przez dziesięć lat koordynował kontakty między firmami działającymi w tej branży oraz organizował wystawy. Ostatnio zajmował stanowisko Menadżera do spraw Rozwoju Kontaktów Międzynarodowych w wiodącej firmie działającej na rynku zabezpieczeń na terenie Rosji, organizował doroczne, międzynarodowe wystawy branżowe w Moskwie.

Komentując swoje nowe stanowisko w firmie Videotec, Alessandro powiedział: – To jest wyjątkowa i bardzo ekscytująca szansa na poprawę mojej sytuacji zawodowej i osobistej. W moim odczuciu firma Videotec zawsze stanowiła przykład przedsiębiorstwa wytwarzającego  innowacyjne produkty najwyższej klasy. Utrzymanie tej szczytowej pozycji i sprostanie światowej konkurencji stanowi nie lada wyzwanie, firma musi nieprzerwanie i dynamicznie nadążać za wymaganiami swoich klientów, Videotec spełnia te warunki, ma je niejako zapisane w swoim DNA.

Więcej informacji na stronie www.videotec.com.

Bezpośr. inf. Martina Panighel
VIDEOTEC
martina@videotec.com

Tłumaczenie: Redakcja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony