Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Wyróżnienie dla City Security

Printer Friendly and PDF

city_security_175_logoCity Security zostało uhonorowane specjalnym wyróżnieniem za szczególny wkład w rozwój sektora usług ochrony w Polsce (For extraordinary input into the development of the security services sector in Poland) – przyznanym przez miesięcznik Warsaw Businss Journal.

 

 

City-Security-S_500

City Security zostało wyróżnione za konsekwentny wzrost organiczny oraz stałe podwyższanie standardów na polskim rynku ochrony. Warsaw Business Journal to jedyne czasopismo, jakie ukazuje się w Polsce w języku angielskim. Jako jedyne, raz do roku, publikuje tzw. Book of Lists, czyli ranking najważniejszych polskich firm specjalizujących się w ochronie osób i mienia. City Security w 2013 roku zajmuje w nim szóste miejsce.

Grupa dołącza do zdecydowanej czołówki tej branży będąc cały czas niekwestionowanym liderem wśród średnich firm. Jako jedna z dwóch firm specjalizujących się w ochronie w Polsce zainwestowała za granicą i obecnie działa też na Ukrainie i w Rosji, gdzie świadczy swoje usługi dla sektora prywatnego i wiodących koncernów państwowych – takich jak np. Gazprom.

Bezpośr. inf. Beniamin Krasicki
City Security

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony