Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Złoty Laur dla Satela

Printer Friendly and PDF

Złoty Laur dla Satela Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma SATEL uzyskała I miejsce i zdobyła Złoty Laur w ogólnopolskim konkursie „Laur Klienta 2007” w kategorii „Systemy alarmowe i zabezpieczeń”.

Ogólnopolskie godło „Laur Klienta 2007” jest projektem tworzonym przez polski rynek konsumencki. Pod opieką merytoryczną Instytutu Gallupa redakcja „Przeglądu Gospodarczego” (dodatku promocyjno-informacyjnego do Gazety Prawnej) zapoczątkowała w grudniu 2004 roku badania, które pozwoliły wyłonić najpopularniejsze firmy, produkty i usługi na krajowym rynku.

Są to firmy, produkty i usługi, które często wskazywali w ankietach konsumenci, najczęściej przez nich wybierane, pozytywnie oceniane i rekomendowane innym osobom.

Złoty „Laur Klienta 2007” to ogromne wyróżnienie dla liczącego ponad 200 osób, zgranego, stale badającego potrzeby rynku i zdeterminowanego zespołu, którego głównym celem jest tworzenie coraz lepszych urządzeń, spełniających wymagania i oczekiwania klienta. Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim, którzy oddali swój głos na nasze produkty i markę SATEL.

Bezp. inf. Satel

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony