Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Action współpracuje z AxxonSoft

Printer Friendly and PDF

Action Business Center rozszerzył współpracę z AxxonSoft – wiodącym producentem systemów do zarządzania i analityki wizyjnej. W ofercie producenta znalazły się rozwiązania przeznaczone do monitorowania obiektów i analizy obrazów.

 Action jako właściciel marki Actina, przygotował we współpracy z Axxonsoft wersje serwerów Actina Solar przeznaczonych do dozoru wizyjnego. Są one przygotowane do współpracy z systemem VMS (Video Management System) AxxonNext. Oferują duże możliwości wykorzystania: od zaawansowanej analizy materiału archiwalnego, przez analitykę na żywo, generowanie statystyk, integrację z systemami POS, aż po rozpoznawanie twarzy i tablic rejestracyjnych.

Wskazane serwery Actina Solar przeszły szczegółowe testy AxxonSoft i uzyskały status urządzeń rekomendowanych do współpracy z naszym oprogramowaniem – powiedział Paweł Trojak, prezes zarządu w AxxonSoft Polska – Tym samym potwierdzamy bardzo wysoką stabilność oraz wydajność konfiguracji oprogramowania AxxonSoft z serwerami Actina Solar.

W Action Business Center stawiamy na kompleksowe podejście do oferty. Chcemy móc zapewnić klientom nie tylko komponenty, ale i gotowe rozwiązania – powiedział Piotr Głydziak, dyrektor działu Action Business Center, Action. – Dlatego w ślad za rozszerzeniem współpracy z AxxonSoft, postanowiliśmy rozbudować ofertę serwerów naszej marki Actina. Dzięki szerokiej ofercie kamer, rejestratorów najlepszych firm z branży security oraz budowie własnej linii serwerów wizyjnych, oprogramowanie tego producenta stanowi dopełnienie naszego kompleksowej oferty dla resellerów i integratorów – dodał.

Bezpośr. inf. AxxonSoft

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony