Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Axis Communications otworzyło nowe biuro w Warszawie

Printer Friendly and PDF

Axis Communications, lider rynku sieciowych systemów dozorowych, w związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności w Polsce, dokonał uroczystego otwarcia swojej nowej siedziby. Wydarzenie uświetnili swą obecnością Ray Mauritsson, CEO Axis Communications oraz Anna Forsberg, dyrektor regionalna Axis Communications na Europę Wschodnią.

 Poza komfortową przestrzenią biurową, nowa siedziba ma także nowoczesną i przestronną salę szkoleniową, salę demonstracyjną, salę konferencyjną oraz kafeterię i zaplecze techniczne. Nowe biuro firmy mieści się przy ul. Domaniewskiej 44 w Warszawie, na 1. piętrze budynku Platinium Business Park IV. Jego powierzchnia to ok. 300 m2. Warszawskie biuro Axis zatrudnia ośmiu pracowników.

W uroczystości otwarcia nowego biura wziął udział Ray Mauritsson, CEO Axis Communications, który odwiedził Polskę po raz pierwszy. – Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem dynamiki rozwoju rynku sieciowych systemów wizyjnych w Polsce i w tej części Europy. Miniony rok był dla nas bardzo udany. Zanotowaliśmy rekordowe wyniki sprzedaży netto, które przełożyły się na 15% wzrost (8 603 mln SEK, czyli ok. 1 091 mln USD). Zwiększyliśmy liczbę pracowników, najsilniejszy nacisk kładąc na inwestycje w dział badań i rozwoju oraz sprzedaży. Przed nami rok pełen wyzwań i kontynuacja stabilnego wzrostu. Mam nadzieję, że dzięki doskonałej partnerskiej współpracy zakończymy go kolejnym sukcesem – powiedział Ray Mauritsson.

Anna Forsberg, dyrektor regionalna Axis na Europę Wschodnią, dodała – widzimy w polskim rynku ogromny potencjał i z tego właśnie powodu głównie tutaj koncentrujemy działania, a także rozszerzamy kanały sprzedaży. W minionym roku wprowadziliśmy na rynek kilka innowacyjnych produktów (m.in. modułowe kamery przeznaczone do bardzo dyskretnej obserwacji, radar, a także urządzenia z zakresu sieciowej kontroli dostępu i sieciowe urządzenia dźwiękowe). Przełomem są kamery termowizyjne, dzięki którym możemy dotrzeć do nowej grupy klientów, zainteresowanych korzyściami płynącymi z obserwacji w widmie termicznym.

Jakub Kozak, dyrektor sprzedaży w Polsce i krajach bałtyckich, podkreślił – w modelu biznesowym Axis kluczową rolę odgrywa współpraca z partnerami, którzy są współautorami naszego sukcesu. Chcemy zyskać ich lojalność i podnosić ich wiedzę na temat produktów Axis, projektowania, instalowania i konfigurowania wyrafinowanych rozwiązań w dziedzinie systemów bezpieczeństwa. Teraz, mając do dyspozycji nowoczesne centrum szkoleniowe, będziemy mogli zaplanować obszerny i różnorodny system dzielenia się tym, w czym jesteśmy najlepsi, czyli wiedzą i innowacjami.

Ceremonia otwarcia odbyła się 30 stycznia. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali Ray Mauritsson, Anna Forsberg i Jakub Kozak. Honory gospodarza pełnił Jakub Kozak, który oprowadził gości po nowym biurze, dzieląc się interesującymi uwagami „od kuchni” na temat specyfiki pracy całego zespołu Axis.

 Bezpośr. inf. Irmina Dzyr-Rainka
PRIMUM Public Relations

Więcej informacji o firmie Axis można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.axis.com.

Czasopismo Zabezpieczenia zaprasza do obejrzenia fotorelacji na stronie www.zabezpieczenia.com.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony