Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Axis Communications powiększa zespół sprzedaży

Printer Friendly and PDF

Do zespołu Axis Communications Poland dołączył Marek Białek, który objął nowo utworzone stanowisko Key Account Managera. Będzie odpowiadał za rozwój współpracy z partnerami i wzrost biznesu firmy w różnych segmentach polskiego rynku.


Marek Białek ma 15 lat doświadczenia we współpracy z partnerami. Przez ostatnie pięć lat jako Territory Account Manager MidMarket w Avaya, odpowiadał za budowę i rozwój kanału partnerskiego firmy w Polsce. Wcześniej pracował m.in. w Sun Microsystem i Sybase.

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Warszawie na kierunku IT w biznesie. W wolnym czasie trenuje triathlon, który jest jego największą sportową pasją.

Nowo utworzone stanowisko Key Account Managera, które obejmuje Marek to nasz kolejny krok w poszerzaniu obecności Axis na rynku w Polsce. Osoba na tym stanowisku ma za zadanie wspierać wybranych Partnerów w ich dalszym rozwoju z naszą marką. Jestem pewna, że dotychczas zdobyte przez Marka doświadczenie pozwoli nam dalej dynamicznie rozwijać naszą sprzedaż na terenie Polski, a fakt, iż pracował on poza rynkiem security da nam inne spojrzenie na biznes w wybranych obszarach – powiedziała Dagmara Pomirska, Sales Manager Axis na terytorium Polski, Ukrainy i krajów bałtyckich.

Bezpośr. inf. Axis Communications

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony