Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Axis Communications z nowym dyrektorem regionalnym na Europę Wschodnią

Printer Friendly and PDF

Magnus Zederfeldt został nowym dyrektorem regionalnym na Europę Wschodnią w Axis Communications. Od września będzie odpowiadał m.in. za rozwój biznesu i wzmacnianie relacji z partnerami Axis Communications w tej części Starego Kontynentu. Jednocześnie, nadal pozostanie odpowiedzialny za rozwój biznesu firmy w obszarze sieciowych systemów audio.Magnus Zederfeldt zastąpi na stanowisku Annę Forsberg sprawującą obecnie funkcję wiceprezesa sprzedaży w regionie EMEA, odkąd pełniąca te zadania wiceprezes Verena Rathein przebywa na urlopie macierzyńskim.

Magnus Zederfeldt jest związany z Axis Communications, światowym liderem rynku sieciowych systemów wizyjnych, od 2008 r. Przez ostatnich pięć lat pełnił funkcję dyrektora regionalnego odpowiedzialnego za rejon Południowej Azji i Pacyfiku. Od 2018 r. jako dyrektor ds. rozwoju biznesu sieciowych systemów audio jest również odpowiedzialny za rozwój tego segmentu oferty Axis. – Rynek ulega ciągłym zmianom. Urządzenia stają się coraz bardziej inteligentne, ale jednocześnie coraz bardziej złożone. Naszą rolą jest pomóc klientom w zrozumieniu, jakie możliwości dają im najnowsze technologie w dziedzinie sieciowego monitoringu i rozwiązań audio, aby potrafili wykorzystywać te innowacje w jak najbardziej efektwyny sposób. – powiedział Magnus Zederfeldt. – Aby było to możliwe, musimy wciąż rozbudowywać nasz ekosystem partnerski, wzmaniać relacje z naszymi obencymi pratnerami i wspólnie z nimi tworzyć rozwiązania, których potrzebują nasi klienci. Dlatego od lat nie tylko doskonalimy nasze produkty, ale przede wszystkich opracowujemy kompleksowe rozwiązania w obszarze analityki wideo, sieciowych systemów audio czy kontroli dostępu – dodał Zederfeldt.

W latach 2010-2014 Magnus Zederfeldt był odpowiedzialny za program partnerski Axis, w tym za zarządzanie relacjami z globalnymi partnerami firmy. Wcześniej odpowiadał również za organizację sprzedaży w krajach nordyckich. Magnus Zederfeldt ma ponad 20 lat doświadczenia  w zarządzaniu sprzedażą i marketingiem. Zanim dołączył do zespołu Axis, pełnił funkcję Global Sales & Marketing Leader w firmie Johns Manville. Odpowiadał również za sprzedaż i marketing w firmach z branży technologicznej, takich Anoto czy Ericsson Mobile Communications.

Zederfeldt ukończył Uniwersytet w Lund na kierunku ekonomia biznesu. Jest również absolwentem Uniwersytetu San Francisco na kierunku media masowe.

Bezpośr. inf. Axis Communications

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony