Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Nowy prezes Hanwha Techwin

Printer Friendly and PDF

Nowym prezesem firmy Hanwha Techwin został Soon-hong Ahn.


Wcześniej pełnił on funkcję szefa działu sprzedaży i marketingu i prezesa spółki Hanwha Techwin America. Dogłębna wiedza Soon-hong Ahna o branży nadzoru wizyjnego i marketingu globalnym były ważnymi czynnikami znacznego wzrostu firmy na konkurencyjnym rynku. To z kolei dało podstawy rozszerzenia działalności biznesowej na cały świat.

Komentując swoje nowe stanowisko, Soon-hong Ahn powiedział: Jeśli wziąć pod uwagę miniony rok, zbudowaliśmy solidne podstawy wzrostu jakościowego, wykazując imponujące wyniki w trzech obszarach: rozwoju sprzedaży, efektywności i inwestycji w naszą przyszłość. Udało się to przy stałym wsparciu i motywacji ze strony Grupy Hanwha. Doskonałym przykładem jest tu otwarcie nowej fabryki w Wietnamie, która umożliwiła nam podniesienie ogólnoświatowej konkurencyjności poprzez poprawę wydajności produkcji.

2020 to początek nowej dekady, w czasie której będziemy pracować nad osiągnięciem pozycji wiodącego, światowego dostawcy elektronicznych systemów bezpieczeństwa. Przedstawimy nowe korzyści dla naszych klientów, dostarczając różnorodne produkty i usługi w dozorze wizyjnym i inteligentnych systemach bezpieczeństwa.

Nasze plany na najbliższą przyszłość to utrzymanie stabilnego wzrostu opartego na strategii jakości i jednoczesnym wdrażaniu w naszych rozwiązaniach nadzoru wizyjnego technologii związanych z IoT, SI i 5G oraz dalszy rozwój biznesu poprzez integratorów i partnerów.

Yeon Chul Kim – poprzedni prezes firmy Hanwha Techwin – został prezesem Hanwha Systems.

Bezpośr. inf. Hanwha Techwin

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony