Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

EZVIZ – dla bezpieczeństwa domu, biura, sklepu...

Printer Friendly and PDF

9 maja w Warsaw Spire odbyła się konferencja prasowa EZVIZ. Podczas wydarzenia przedstawiono najważniejsze informacje o firmie oraz oferowanych przez nią produktach. Uczestnicy mieli także okazję przetestowania wszystkich rozwiązań marki EZVIZ.


EZVIZ (ang. easy vision) powstała w 2012 roku. W ofercie EZVIZ znajdują się rozwiązania typu smart home, safety and security. Produkty idealnie sprawdzą się w obiektach niskiego ryzyka, podnoszą komfort życia użytkowników i spełniają funkcje informacyjne. Produkty EZVIZ pojawiły się na polskim rynku w 2017 roku, jednak wraz z początkiem roku 2018 producent rozpoczął działania na większą skalę.


Temat bezpieczeństwa jest coraz bardziej istotny dla naszego społeczeństwa. Niezależnie, czy mowa tu o bezpieczeństwie naszych bliskich, domu czy firmy lub innego rodzaju mienia. Polacy zauważają, że nowe techniki pozwalają im „trzymać rękę na pulsie” i zmniejszyć obawy dotyczące wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji. Tworząc produkty EZVIZ, nie tylko wychodzimy naprzeciw wymaganiom klientów, ale również sami staramy się wyznaczać nowe standardy. Nad naszymi produktami pracuje ponad 2000 inżynierów, co pozwala dostarczać sprzęt zarówno nowoczesny, jak i (być może przede wszystkim) intuicyjny w obsłudze  – powiedział Tomasz Kowalewski, przedstawiciel marki EZVIZ. – Co istotne, cały oferowany przez nas sprzęt można obsługiwać za pomocą jednej aplikacji, więc każdy użytkownik, bez względu na poziom zaawansowania, bez problemu poradzi sobie z jego obsługą – dodał.

Bezpośr. inf. EZVIZ

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na stronie www.zabezpieczenia.com.pl.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony