Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Konferencja partnerska inaugurująca sprzedaż nowego systemu sygnalizacji pożarowej Detnov w Polsce – podsumowanie

Printer Friendly and PDF

Blisko 50 klientów uczestniczyło w spotkaniu zorganizowanym przez C&C Partners, które odbyło się w dniach 11–12 kwietnia i zainaugurowało sprzedaż systemu sygnalizacji pożarowej Detnov w Polsce.

 


Podczas dwudniowego spotkania odbyły się prelekcje, które poprowadzili m.in. przedstawiciele CNBOP-PIB – z-ca dyrektora bryg. dr inż. Jacek Zboina oraz mł. bryg. mgr inż. Grzegorz Mroczko. Żywą dyskusję wywołała rozmowa na temat regulacji prawnych dotyczących warunków wprowadzenia do obrotu wyrobów budowlanych (CPR), a zwłaszcza produktów stosowanych do zapewnienia bezpieczeństwa pożarowego.

Partnera technologicznego – firmę Detnov – reprezentowali Eugeni Mulà oraz Jorge Gómez, natomiast partnera w zakresie detekcji aspiracyjnej reprezentował Hanspeter Luedi z firmy Securiton.

Poruszone tematy wzbudziły duże zainteresowanie klientów i skłoniły do ciekawych rozmów biznesowych toczących się zarówno na forum, jak i w kuluarach. System Detnov został dobrze odebrany przez klientów, dlatego firma C&C Partners z optymizmem przystąpi do dalszych działań handlowych.

Część integracyjna odbyła się w Pałacu Brzeźno, gdzie głównym punktem programu była nauka gry w golfa.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem https://www.ccpartners.pl/systemy/system-sygnalizacji-pozaru/.

Bezpośr. inf. C&C Partners
www.ccpartners.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony