Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Projektanci docenili nowości jesiennej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych

Printer Friendly and PDF

25-26 września w Zakopanem po raz siedemnasty spotkali się projektanci z południowej i centralnej Polski by zdobywać wiedzę i nawiązać kontakty z dostawcami technologii w branży niskich prądów.

 


17 SPIN był wyjątkowy pod względem debiutów, po raz pierwszy na udział w Spotkaniu zdecydowały się firmy Commscope, Dallmeier, Dormakaba, Samsung, Yamaha, Alter, Q07, SMAY. Wśród Partnerów, którzy znają wydarzenie i po raz kolejny docenili udział w nim, znaleźli się: Axxonsoft, Grupa Romi, Corning, TP-link, APA Group, Assa Abloy, BCS, Dipol, GiP, Helukabel, Mercor, Roger, Zettler, Gazex, Winkhaus, Eaton, Extreme Networks, Veracomp, Optex, S-Cabling, Batna Anteny24, ecVISION, UTC.

Bardzo nas cieszy tak duże zainteresowanie nowych firm. Świadczy ono o tym, że nieustannie kluczowy pozostaje bezpośredni kontakt z projektantami, osobami mającymi wymierny wpływ na kształt projektów. A SPIN ten kontakt umożliwia – powiedziała Magdalena Skórkiewicz-Foltyn, dyrektor ds. rozwoju w firmie Lockus.

Niemniej istotny jest fakt, iż na SPINi-e obecne są firmy, które od lat są partnerami i doceniają to jak wydarzenie ewoluuje. Aspekt, na który organizator zwraca szczególną uwagę to to, aby wśród uczestników partnerzy bywający regularnie na wydarzeniu spotkali nowe firmy i projektantów, z którymi dotychczas nie mieli kontaktu.

Wiedza, merytoryka, panele eksperckie oraz integracja branży to priorytetowe założenia spotkania. Nowością podczas tej edycji były zorganizowane w przeddzień wydarzenia warsztaty z firmą TP-link. W trakcie popołudniowej sesji, uczestnicy mieli okazję poznać przełączniki zarządzalne oraz rozwiązania biznesowe.

Bezpośr. inf. Lockus
Szczegóły: www.spin.lockus.pl
Galeria 17 SPIN: https://flic.kr/s/aHsmHogpjU

Fotorelacja na stronie www.zabezpieczenia.com.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony