Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Projektanci docenili nowości na jesiennej edycji SPIN

Printer Friendly and PDF

W dniach 25–26 września w Zakopanem po raz siedemnasty spotkali się projektanci z południowej i centralnej Polski, by zdobywać wiedzę i nawiązać kontakty z dostawcami technologii w branży niskich prądów.


17. SPIN był wyjątkowy pod względem debiutów. Po raz pierwszy na udział zdecydowały się firmy Commscope, Dallmeier, Dormakaba, Samsung, Yamaha, Alter, Q07 i SMAY. Partnerzy, którzy wzięli udział w SPIN-ie ponownie, to: Axxonsoft, Grupa Romi, Corning, TP-link, APA Group, Assa Abloy, BCS, Dipol, GiP, Helukabel, Mercor, ROGER, Zettler, Gazex, Winkhaus, Eaton, Extreme Networks, Veracomp, Optex, S-Cabling, Batna Anteny24, ecVISION, UTC.

Bardzo nas cieszy tak duże zainteresowanie nowych firm. Świadczy ono o tym, że nieustannie kluczowy pozostaje bezpośredni kontakt z projektantami, osobami mającymi wymierny wpływ na kształt projektów. A SPIN ten kontakt umożliwia – powiedziała Magdalena Skórkiewicz-Foltyn, dyrektor ds. rozwoju w firmie Lockus.

Nie mniej istotny jest fakt, iż w SPIN-ie biorą udział firmy, które od lat są partnerami i doceniają to, jak on ewoluuje. Organizator przywiązuje wagę do tego, by miały one okazję do kontaktu z innymi firmami i projektantami.

Szerzenie wiedzy oraz integracja branży to najważniejsze cele SPIN-u. Nowością podczas tej edycji były zorganizowane w przeddzień wydarzenia warsztaty z firmą TP-link. W trakcie popołudniowej sesji uczestnicy mieli okazję poznać przełączniki zarządzalne oraz rozwiązania biznesowe.

Bezpośr. inf. Lockus

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony