Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Promise Technology na kolejny rok zostaje partnerem firmy Milestone Systems w dziedzinie pamięci masowych

Printer Friendly and PDF

Podczas imprezy Milestone Community Days jaka odbyła się w Macau, firma Promise Technology po raz kolejny została mianowana partnerem firmy Milestone na obszarze Azji i Pacyfiku w dziedzinie dostaw pamięci masowych. Milestone jest globalnym liderem w dziedzinie oprogramowania VMS, zaś firma Promise jest dostawcą serwerów wizyjnych i pamięci masowych zoptymalizowanych pod kątem pracy w wizyjnych systemach dozorowych. Ścisła kooperacja między tymi dwoma producentami była głównym powodem przyznania firmie Promise tytułu certyfikowanego partnera firmy Milestone.


Rejestratory NVR firmy Promise z serii Vess A2000 były jednymi z pierwszych produktów z branży IT, jakie uzyskały certyfikat Milestone pod względem zgodności z oprogramowaniem XProtect VMS. Kolejne produkty firmy Promise, jakimi są rejestratory NVR z serii Vess A2330 oraz A3340 także zyskały certyfikaty Milestone. Dzięki temu klienci obu tych firm mogą mieć pewność, że zastosowanie serwerów wizyjnych i pamięci masowych Promise w wizyjnych systemach dozorowych opartych na oprogramowaniu Milestone jest gwarancją niezawodnego działania tych systemów.


Pomimo silnej konkurencji jesteśmy przekonani, że utrzymamy między sobą partnerskie stosunki. Kooperacja na rynku oprogramowania wizyjnych systemów dozorowych jest unikatową wartością, która pozwoli obu firmom na tworzenie innowacyjnych rozwiązań i odniesienie wspólnego sukcesu. Firma Promise była jednym z pierwszych dostawców certyfikowanej infrastruktury IT do systemów Milestone. Cieszymy się z możliwości ponownego wyróżnienia tej firmy tytułem najlepszego partnera w dziedzinie dostaw pamięci masowych na obszarze Azji i Pacyfiku i przedłużeniem współpracy na kolejny rok – powiedział Benjamin Low, dyrektor firmy Milestone Systems odpowiedzialny za obszar Azji i Pacyfiku.

Jako przedstawiciel firmy Promise jestem dumny nie tylko ze stworzenia skutecznie działającego systemu partnerskiego, lecz także z dobrze układającej się współpracy, dzięki której oferujemy naszym klientom optymalne rozwiązania, dostosowane do realizowanych przez nich projektów – powiedział John van den Elzen, dyrektor do spraw systemów bezpieczeństwa firmy Promise Technology. – Czujemy się uhonorowani wyróżnieniem przyznanym przez firmę Milestone i przedłużeniem warunków partnerskiej współpracy na kolejny rok. Jesteśmy przekonani, że zaowocuje to wprowadzeniem na rynek innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie wizyjnych systemów dozorowych.

Więcej informacji na temat linii produktowej pamięci masowych Promise można znaleźć na stronie www.promise.com oraz na portalu LinkedIn.

Bezpośr. inf. Tyler Sander
Promise Technology

Kontakt: Andrzej Czeremański
Promise Technology
Andrzej.Czeremanski@eu.promise.com

Tłumaczenie: Redakcja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony