Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Sekcja MUZ zaprasza na konferencje w 2007 roku

Printer Friendly and PDF
Image1 września 2006 r. o godzinie 16.00 w sali konferencyjnej oddziału NBP (dzięki uprzejmości dyrektor oddziału Ilony Skibińskiej-Fabrowskiej udostępnionej wraz z aparaturą audiowizualną) w Lublinie, odbyła się piąta konferencja z cyklu poświęconego zamknięciom skarbcowym.
W spotkaniu wzięli udział członkowie Sekcji MUZ i zaproszeni goście.
Andrzej Porażyński, kierownik ds. sprzedaży krajowej, przedstawił ofertę firmy Metalkas. Firma produkuje między innymi sejfy, kasy pancerne, szafy do przechowywania dokumentów niejawnych, bezpieczne pojemniki, kasety samochodowe, kasety na broń krótką, szafy na broń długą, kłódki. Henryk i Artur Wysoccy wystąpili z prelekcją pt. Współpraca członków sekcji z producentami MUZ na przykładzie firmy Metalkas.
W roku 2007 Sekcja MUZ we współpracy z członkiem wspierającym (ASSA ABLOY POLAND) i ODK SIMP Warszawa planuje w Domu Technika w Warszawie szereg konferencji poświęconych prezentacji i dystrybucji mechanicznych urządzeń zabezpieczających oraz szkolenia trzydniowe (20 godzin lekcyjnych) w zakresie użytkowania i obsługi zamków kluczowych, kodowych i sterowanych elektronicznie.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony