Pobierz
najnowszy numer

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach z branży!

Jesteś tutaj

Targi Prewencja 2006 w Szczecinie

Printer Friendly and PDF
ImageW dniach 6-7.10. br. odbyły się w Szczecinie Targi Zabezpieczeń i Ochrony Mienia Prewencja 2006.
Przez dwa dni swoją ofertę prezentowali producenci, dystrybutorzy oraz instalatorzy systemów telewizji dozorowej, systemów sygnalizacji włamania i napadu, urządzeń łączności wewnętrznej, napędów do bram wjazdowych, sejfów, kas pancernych, urządzeń do przenoszenia i przewożenia wartości oraz drzwi do pomieszczeń specjalnych i budownictwa, a także systemów przeciwkradzieżowych. Szeroką gamę swoich usług zaprezentowały firmy ochroniarskie z regionu zachodniopomorskiego.

Międzynarodowe Targi Szczecińskie (MTS) przy współpracy z Wojewódzką Komendą Policji w Szczecinie oraz Wydziałem Prawa i Administracji, Katedrą Kryminalistyki i Kryminologii Uniwersytetu Szczecińskiego były organizatorem imprezy.
Przedstawiciele komendy oraz Wydziału Prawa wygłosili wykłady otwarte dotyczące m.in. programu polsko-niemieckiego w zakresie ruchu turystycznego, analizy bezpieczeństwa w ruchu drogowym, praw autorskich, piractwa komputerowego, ochrony znaków towarowych, korupcji, a także przekroczenia obrony koniecznej oraz stanu wyższej konieczności.
Podczas trwania imprezy rozstrzygnięte zostały konkursy:

I. Produkt o najlepszych walorach użytkowych Konkurs zorganizowany był przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Systemów Zabezpieczeń Polalarm oraz MTS.
Konkurs rozstrzygnięto w trzech kategoriach:
1. Urządzenie sygnalizacji włamania i napadu;
2. Urządzenie nadzoru wizyjnego;
3. Urządzenie domofonowe i wideodomofonowe.

Po zapoznaniu się ze zgłoszonymi produktami komisja wytypowała do nagrody:
- w kategorii Urządzenie sygnalizacji włamania i napadu firmę Gustaw Securitas System ze Szczecina za urządzenie POWER MAX,
- w kategorii Urządzenie nadzoru wizyjnego firmę Alfa-Alarm Wesołowski Wojciech ze Szczecina za urządzenie CASTS,
- w kategorii Urządzenie domofonowe i wideodomofonowe firmę Dunifex Dariusz Porazik ze Szczecina za urządzenie URMET.

II. Prewencja no 1 - konkurs na najlepszą stronę internetową wystawcy, organizowany przez portale internetowe: www.4safe.pl, www.alarmy.org, www.e-instalacje.pl oraz MTS.
Konkurs rozstrzygnięto w dwóch kategoriach:
1. Ochrona;
- pierwsza nagroda i godło PREWENCJA no1: firma Impel Security Polska z Wrocławia,
- wyróżnienie: firma Alfa-Alarm Wojciech Wesołowski ze Szczecina.

2. Instalacje.
- pierwsza nagroda i godło PREWENCJA no 1: firma ASD ze Szczecina,
- wyróżnienie: firma Impel Security Polska z Wrocławia.

Zapraszamy w przyszłym roku.Od redakcji.
Targi okazały się imprezą o zasięgu raczej regionalnym. Wystawcami były przede wszystkim firmy zachodniopomorskie. Z pewnością należy organizować kolejne tego typu wydarzenia, aby przyzwyczajać zarówno wystawców jak i zwiedzających do ich cykliczności imprezy. Uważamy, że większa promocja przyda się nie tylko samym targom, ale również miastu i regionowi.
Wielkim zainteresowaniem cieszyły się imprezy towarzyszące Targom Przedsiębiorczości i Rozwoju Biznesu Probiznes, Targom Zabezpieczeń i Ochrony Mienia Prewencja oraz Targom Przemysłu Motoryzacyjnego Auto Servis. Wydarzeniem targów była debata kandydatów na prezydenta Szczecina. Odbył się także pokaz mody dla biznesmenów. Tym razem publiczność nie zawiodła i frekwencja była niemal stuprocentowa.
Pozostaje życzyć organizatorom takiej frekwencji na targach i konferencjach jak podczas imprez towarzyszących.

 

Redakcja

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie tekstów bez zgody redakcji zabronione / Zasady użytkowania strony